Dorukan Tünelinde Katliam Gibi Kaza, Aynı Aileden 5 Kişi Öldü

Bolu Mengen yolu üzerinde bulunan Dorukan Tüneli girişinde Tiner taşıyan tır tünel girişine çarptı. Çarpmanın etkisi ile bir anda alev alan araçta bulunan aynı aileden 5 kişi olay yerinde yanarak can verdi.

Verilen bilgilere göre Gebze’de yaşayan 48 yaşındaki Cevat Ceylan isimli tır şoförü Ramazan Bayramı dolayısıyla Karabük’ün Yenice İlçesine gitmek için yola çıktı.

3 kızı ve yeğenini yanına alan tır şoförü tırın dorsesine ise 5 kişinin bulunduğu bir otomobili yükledi. Ve Ölüme Yolculuk başladı.

Uykusuzluk sebebiyle yolda uyuklamaya başlayan Tır Şoförü Bolu Mengen arasında bulunan Dorukan tünelinin giriş ayaklarına çarptı.

Çarpmanın etkisi ile tırın arkasında bulunan Tiner alev aldı. Alev kısa sürede içinde 5 kişinin bulunduğu otomobili sardı.

Tır içinde Şoförle beraber toplamda 10 kişi bulunurken otomobilde bulunan 5 kişi alevlerin arasından atlayarak hayatta kalmayı başardılar. Diğer 5 kişi ise acı bir şekilde yanarak can verdi.

Araçtan atlamayı başaran Murat Ceylan, Elvan Ceylan, Havva Ceylan, Kürşat Ceylan ve Erkan Ceylan hafif sıyrıklarla ve tanıklar hayatta kalmayı başardılar.

Tır içinde bulunan sürücü Cevat Ceylan ile kızları 22 yaşındaki Elif Nur Ceylan, 19 yaşındaki Beyza Nur Ceylan, 17 yaşındaki Ayşe Nur Ceylan ve yeğeni 3.5 yaşındaki Umut Talha Nur Ceylan tır içinde diri diri yanarak can verdiler.

Olay sonrasında bölgeye çok sayıda Ambulans ve İtfaiye aracı gönderilirken kapanan yol Tırın çekilmesi ve bölgenin temizlenmesi sonrasında yeniden trafiğe açıldı.

Dorukan Tünelinde Feci Kaza, Aynı Aileden 5 Kişi Öldü
Dorukan Tünelinde Feci Kaza, Aynı Aileden 5 Kişi Öldü

Dorukan Tünelinde Katliam Gibi Kaza, Aynı Aileden 5 Kişi Öldü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir