D&R Müşteri Yorumları, D&R Mağazaları, dr.com.tr ve idefix.com.tr Şikâyetleri

Yüzlerce mağazası ve online satış sitesi üzerinden ülkemizde faaliyet gösteren D&R Markası ile alakalı olarak yaşadığınız sorunları ve şikayetleri bir araya getirip D&R Müşteri Yorumları ile ziyaretçilerimizin bilgisine sunuyoruz.

Gerek D&R Mağazaları gerekse de dr.com.tr ve idefix.com.tr adresleri üzerinden yaptığınız alışverişlerde karşınıza çıkan sorunları ve sıkıntıları bizlere yazabilir, D&R Müşteri Yorumları noktasında bizlere destek olabilirsiniz.

Gelecek olan yorumlar özellikle D&R üzerinden alışveriş yapmak isteyen diğer kullanıcılar için de ciddi bir belirleyici unsur olacaktır. Bu sayede de sizin yaşadığınız sorun ve şikayetlerin başka müşteriler tarafından da yaşanmasının önüne geçebilmek için bir adım atmış olacağız.

 

D&R ve Turkuvaz Müzik Kitap

 

İdefix ve D&R Markaları Artık Turkuvaz Grubunun

Bilindiği üzere daha önce Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. bünyesinde yer alan D&R ve İdefix markaları 2018 yılının ikinci çeyreğinde yapılan satış işlemleri ile artık Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. bünyesine geçmiş durumda.

Daha önce sektörde TveK markası ile satış yapan Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. alım sonrasında TveK Mağazalarının bazılarını kapatırken bazılarının ise D&R markası altında yoluna devam etmesine kara verdi.

Bu sayede 200’den fazla mağazaya ulaşmayı başaran firma günümüzde D&R ve İdefix markaları altında mağazacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu noktada da;

  • D&R Mağazaları
  • com.tr
  • İdefix.com.tr

Üzerinden yapılan alışverişler ile alakalı tüm soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi bizlere rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

 

D&R Müşteri Yorumları, D&R Mağazaları, dr.com.tr ve idefix.com.tr Şikâyetleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 3 sene önce

    D&Rdan 3 kitap sipariş ettim.Bin kere pişman oldum.Havale ettiğim parayı bir türlü göremediler.Siparişim iptal oldu.Ürunleri tekrar sipariş edin dediler.Yeniden sipariş oluşturdum.Yine olmadi.Banka bilgilerini 4 kere mail attim.Yine olmadi.Ücret iadesi istedim.Onuda yapmadilar.20 gün oldu.Ne kitap geldi ne de para.Her aradiğimda müşteri hizmetlerinden başka biri çıkıyor ve hepsine 20 dk dert anlatiyorum çözüm yok.İban no alip kapatiyolar.Artik cok sıkıldım bundan.Eğer havale ile ödeme yapacaksaniz D&R dan alış veriş yapmayin.Rezillik resmen..