Dünyanın en ince akıllı telefonu yine Gionee

Dünyanın en ince akıllı telefonu yine Gionee

Yıllardır süregelen teknolojinin dönüm noktası olan akıllı telefonlara her geçen gün farklı firmalar tarafından bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Kullanıcılar doymadıkça firmalar yeni teknoloji sunmaya devam edecek böylelikle Pazar içinde rekabette olan firmalar durmadan bir üst özellikte telefon geliştirmeye her zaman hazır halde olacaklar. Son zamanlarda çalışmalarda bulunan Çin’in yenilikçi akıllı telefon üreticilerinden Gionee son […]


Yıllardır süregelen teknolojinin dönüm noktası olan akıllı telefonlara her geçen gün farklı firmalar tarafından bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Kullanıcılar doymadıkça firmalar yeni teknoloji sunmaya devam edecek böylelikle Pazar içinde rekabette olan firmalar durmadan bir üst özellikte telefon geliştirmeye her zaman hazır halde olacaklar. Son zamanlarda çalışmalarda bulunan Çin’in yenilikçi akıllı telefon üreticilerinden son olarak 5.5mm kalınlığa sahip Elife S5.5 modeliyle gündeme gelmişti. Elife S5.5 akıllı telefon dünyanın en ince akıllı telefonu olmayı başarmıştı ancak Çinli üretici yayınladığı yeni bir tanıtım ile Elife S5.5’in pabucunu dama attırıyor. firması yeni tasarımıyla dünyanın en ince akıllı telefonunun yolda olduğunun haberini gönderiyor.

Gionee

Bu kadar ince ve zarif olduğu söylenen telefon hakkında pek fazla bilgi verilmiyor bu yüzden teknoloji takipçileri merakla telefonun tanıtımını bekliyor. Tanıtımı yakında gerçekleştirilecek olan akıllı telefonun ismi ve kalınlık bilgisi söylenmiyor. Şirket birazda olsa merakları gidermek adına geçmişten günümüze kadar üretilen bazı akıllı telefonların kalınlıklarından örnekler vererek merakları azaltıyor. 2007 yılında tanıtılan Motorola V8 11.9mm, 2010 yılında tanıtılan iPhone 4 9.3mm ve 2011 yılında tanıtılan Moto XT910 7.1mm kasa kalınlığına sahip olan akıllı telefonlar gün geçtikçe daha da incelerek daha kullanışlı ve zarif hale getiriliyor. 2014 yılına gelindiğinde ise , Elife S5.5 ile kalınlık seviyesini 5.5mm’ye indirdi şimdilerde ise çıkaracağı yeni, dünyanın en ince telefonu ile yine gündemde kalmayı başaracak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
sem, at dictum in massa tristique sed non consequat.