Dyson Firması Türkiye’de İlk Teknik Servisini Hizmete Soktu

Yıllardır Türkiye’deki kullanıcılarına farklı servis sağlayıcıları üzerinden hizmet sunan Dyson firması Türkiye’deki ilk teknik servisini İstanbul’da açtı.

Özellikle elektrik süpürgesi pazarında ülkemizde ciddi bir bilinirliğe sahip olan, yüksek fiyata yüksek kalitede ürünler satarak belirli bir seviyede kendisine yer bulan Dyson firması yıllardır ülkemizde farklı teknik servis partnerleri ile kullanıcılarına teknik servis hizmeti sağlıyordu.

Ancak ülkemizdeki yatırımlarını arttırmayı planlayan firma bu kapsamda İstanbul Ataşehir’de direkt olarak Dyson firması tarafından kurulan ve ülkemizdeki ilk Dyson Teknik Servisi olma özelliğine sahip servis noktasını açtı.

 

Dyson Saç Kurutma Makinesi
Dyson Saç Kurutma Makinesi

 

Hem Ürünler Sergilenecek Hem de Servis Hizmeti Sunulacak

1995 yılından bugüne Türkiye’de distribütörlük sistemi ile varlığını koruyan Dyson firması 2018 yılının sonunda almış olduğu bir karar neticesinde Türkiye’de direkt olarak kendi markası ile ürün satışına başladı.

Yapılan bu değişiklik aslında Dyson markasının Türkiye Pazarına da daha fazla önem vermeye başladığının ve gelecek dönemde de farklı yatırımlar ile pazardaki gücünü arttıracağının bir göstergesi idi.

Firma 2018 yılı sonunda 3 kişilik bir ekip ile başladığı Türkiye operasyonunda 2020 yılı başı itibariyle 165 kişilik bir ekiple müşterilerine hizmet sunar hale gelmiş durumda.

 

Dyson Saç Şekillendirici
Dyson Saç Şekillendirici

 

Yapılan yatırımlar neticesinde İstanbul Ataşehir’de açılışı yapılan servis noktası aslında bir mağaza olarak da görev yapıyor.

Tüm Dyson ürünlerinin sergilendiği nokta üzerinden ürünleri görme, deneyimleme ve satın alma süreçlerini de yürütebiliyorsunuz.

Bunun dışında kurulan servis noktası ile Tüm Türkiye’deki Dyson müşterilerine direkt olarak firma kontrolündeki servis noktası üzerinden servis hizmeti alma imkanı da tanınmış oluyor.

 

Dyson Süpürge
Dyson Süpürge

 

Kalitesi ve Fiyatı İle Ön Plana Çıkıyor

Dyson ülkemizde özellikle elektrik süpürgesi alımı yapmak isteyen her tüketicinin karşısına bir kez çıkmış markalardan birisidir.

Ülkemizde hem malzeme kalitesi ve ürün özellikleri ile hem de satış fiyatları ile ön plana çıkan firmanın ürünleri aldığı üründe üst düzey kalite isteyen tüketicilerin gözdesi durumunda.

Teknoloji Mağazaları üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Dyson markası 2018 yılında almış olduğu yerelleşme kararından sonra son dönemde farklı reklam ve işbirlikleri ile de Türkiye’deki satış gücünü arttırmanın peşinde.

Bakalım ilerleyen yıllarda Türkiye pazarında Dyson markasının gücü firmanın beklediği seviyelere ulaşabilecek mi?

Dyson Firması Türkiye’de İlk Teknik Servisini Hizmete Soktu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir