E-ticaret Yazılımı, Paketleri ve Özellikleri

E-ticaret yazılımı ve özelliklerinin sürekli gelişme göstermesi, bu alanda profesyonel bir destek gerektirir. 2016 yılında ilk müşterisine hizmet vermeye başlayan Kobisi, e-ticaret sitesi kurma konusunda gerekli olan desteği, en kaliteli ve donanımlı şekilde sunuyor.


yazılımı ve özelliklerinin sürekli gelişme göstermesi, bu alanda profesyonel bir destek gerektirir. 2016 yılında ilk müşterisine hizmet vermeye başlayan Kobisi, sitesi kurma konusunda gerekli olan desteği, en kaliteli ve donanımlı şekilde sunuyor.

yazılımı ile ilgili merak edilen her türlü soruya yanıt bulmanızı sağlıyor. tasarımı ve bu alanla ilgili daha pek çok bilgiye yönelik hizmet veren Kobisi, çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip. sitesi fiyatları, kaliteli hizmeti, disiplinli ve sonuç odaklı uzman ekibi ile sektörde adından sıklıkla söz ettiren Kobisi, sorunsuz ve hızlı bir e-ticaret deneyimi yaşamanız için yeterli görünüyor.

Başarılı bir şekilde oluşturulan e-ticaret yazılımı, firmalar ile tüketicilerin tek bir çatı altında sorunsuzca bir araya getirilmesini sağlar. Bu nedenle güvenli, geliştirilebilir nitelikte, arama motorlarına yönelik, ayrıcalıklı ve rahat kullanılabilir olan e-ticaret yazılımı daha fazla ilgi görür. Yetkin özelliklere sahip olan e-ticaret yazılımı yaptırmak için, en doğru adreslerden birisi de Kobisi olacaktır.

e-Ticaret

 

E-ticaret Sitesi Kurma Paketleri

E-ticaret sitesi kurma konusunda sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Kobisi, 2016 yılından bu yana çok sayıda müşteriye hizmet veriyor. Özellikle mağaza sahiplerinden çok sayıda olumlu yorum alan firma, elektronik ticaretin gelişmesine katkı sağlıyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı e-ticaret siteleri paketleriyle hizmet veren firma, bu alanda geniş seçeneklere sahip. E-ticaret sitesi kurma konusunda yardımcı olan bu paketlerin her biri kullanıcıya fayda sağlıyor.

Mini, plus, pro, platinium ve premium olmak üzere çeşitlere ayrılan e-ticaret sitesi kurma paketleri ürün sergileme sayısı, tedarikçi XML entegrasyonu gibi detaylar bakımından birbirinden ayrılır. Bu paketlerin fiyatları da e-ticaret paketi özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Kobisi, e- ticaret sitesi kurma ve kullanma konusunda uzman bir ekip ile profesyonel bilgiye sahip. Paket seçim ve kullanım aşamalarında, kullanıcılara haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca destek veriyor.

 

Online Ticaret

 

Kobisi e-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatları kurulum evresinde tercih edilen paketin içeriğine göre farklılık gösterir. Genellikle en geniş olanaklara sahip olan premium paketi, ürün sergileme ve tedarikçi XML entegrasyonu konusunda sınırsız olup, alternatif ödeme sistemleri sunar. Giderek artan e-ticaret yararları daha fazla önem kazandığı için, bu paketi tercih etmek avantaj sağlar.

Eğer e-ticaret sitesi fiyatları yönünden daha uygun bir paket aranıyorsa bu durumda mini ya da plus paketler de tercih edilebilir. Kobisi, sunduğu her bir paket için, indirimli ve kampanyalı e-ticaret sitesi fiyatları belirleyerek memnuniyet düzeyini arttırır. Senelik olarak yapılan ödemelerde sunulan yüzdelik indirimler sayesinde, e-ticaret sitesi fiyatları müşteriler için daha makul seviyelere iner. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kobisi ile, herkes e-ticaret sitesi sahibi olabilecek görünüyor.

 

Amazon

 


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
E-Ticaret

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status