Pasaport Kayıt İşlemleriE3’de Blind Game Oyun Endüstrisini Ele Geçiriyor

E3’de Blind Game Oyun Endüstrisini Ele Geçiriyor

Blind game oyunu kendisini herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Yılın en büyük video oyun fuarı E3: 2017 devam ederken, oyunu endüstriye duyuran bir oyuncuyla karşılaştık. Çok milyon büyük bütçeli en başarılı oyunlar bile engelli oyuncuların erişimine açık değildir. Ancak Blind game, oyuncuları arasında engelli insanlarında var olması için çalışmalar yapıyor. Kendinizi karanlık bir dünyaya […]


Blind game oyunu kendisini herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Yılın en büyük video oyun fuarı E3: 2017 devam ederken, oyunu endüstriye duyuran bir oyuncuyla karşılaştık.

Çok milyon büyük bütçeli en başarılı oyunlar bile engelli oyuncuların erişimine açık değildir. Ancak Blind game, oyuncuları arasında engelli insanlarında var olması için çalışmalar yapıyor.

Kendinizi karanlık bir dünyaya sokun ve sanal gerçeklik için baştan aşağı inşa edilmiş ve binaural ses ve hareket kontrolünü destekleyen Blind Game ile tanışın. Sizi gerçek dünyadan uzaklaştıran ve oyuna sokan tamamen sürükleyici ve benzersiz bir deneyim olacağını göreceksiniz.

Ekolokasyon (yunus ve balina gibi bazı memelilerin kullandığı biyolojik sonar)kullanarak gezinebilir, ortamlarını hiçliğe dönüşmeden kısa bir süre önce ortaya çıkarmak için ses dalgalarını gönderebilirsiniz. Gramofonlar ve ses çıkaran diğer objeler, tamamen kuşatılmış karanlıkta deniz feneriniz haline gelir.

Dikkatli ve daha dikkatli bir şekilde hareket edersiniz ve Müdürün gazabına maruz kalmamak için azıcık ara vermek zorunda kalabilirsiniz.

Blind Game, oyuncunun kör olduğu ve yörünge konumunu kullanarak çevresini keşfetmesi gereken, sanal gerçeklik için anlatı odaklı bir psikolojik gerilim oyunudur.

Görmediğin nedir? Neredesin? Müdür kim? Neden seni kaçırdı ve neden bu garip yerde bulmaca çözmeni istiyor? Bulmacalar ve tehlikelerle dolu bir malikaneye daha derine girerken sürekli bir endişe ve duygusal gerginlik yaşarken, bu sorulara yanıtlar arayacak ve göremediğiniz şeyleri bulacak mıyım? Diye merak edip dalacaksınız.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status