• TARİH: 24.05.2018
E5 Karayolunda Servis Minibüsü Köprüden Yayaların Üstün Uçtu

E5 Karayolunda Servis Minibüsü Köprüden Yayaların Üstün Uçtu

Küçükçekmece Sefaköy bölgesinde yaşanan kazada şehirlerarası otobüs firması için servis olarak çalışan minibüsün şoförü direksiyon hâkimiyetini kaybedince önce yol kenarındaki 3 araca çarptı daha sonra da köprüden aşağı uçtu. Alt kısımda bulunan Yaya Kaldırımına dik bir şekilde düşen minibüsün dolu olmaması ve o sırada kaldırımda yayaların bulunmaması bir facianın önüne geçti. Saat 12.30 sularında D-100 […]yorumlar.net

Küçükçekmece Sefaköy bölgesinde yaşanan kazada şehirlerarası otobüs firması için servis olarak çalışan minibüsün şoförü direksiyon hâkimiyetini kaybedince önce yol kenarındaki 3 araca çarptı daha sonra da köprüden aşağı uçtu.

Alt kısımda bulunan Yaya Kaldırımına dik bir şekilde düşen minibüsün dolu olmaması ve o sırada kaldırımda yayaların bulunmaması bir facianın önüne geçti.

Saat 12.30 sularında D-100 Karayolu Sefaköy Yanyolda meydana gelen kaza sonucunda o sırada araçta bulunan 3 kişi yaralandı. Şu ana kadar herhangi bir ölüm haberi ise elimize ulaşmadı.

Kazanın neden kaynaklandığı konusunda soruşturma devam ederken Servis Şoförünün otobüse yetişmek adına hızlı gittiği kuşkusu üzerinde durulmaya başlanmış durumda.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status