EA Games Samsung Galaxy S4 Modeli İçin 16 Oyun Hazırladı

Dünyanın en fazla satış yapan oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts (EA Games) Samsung Galaxy S4 modeli için optimize edilmiş 16 oyununu hazırlamış durumda. Samsung Galaxy S4 modeli ile tanıtılan ve oyun severler tarafından merakla beklenilen GamePad  uyumlu olması beklenilen oyunlar arasında kullanıcıların Mobil Platformlarda en fazla tercih ettiği oyunlar arasından seçilmiş durumda. Real Racing […]Dünyanın en fazla satış yapan oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts (EA Games) Samsung modeli için optimize edilmiş 16 oyununu hazırlamış durumda.

Samsung modeli ile tanıtılan ve oyun severler tarafından merakla beklenilen GamePad  uyumlu olması beklenilen oyunlar arasında kullanıcıların Mobil Platformlarda en fazla tercih ettiği oyunlar arasından seçilmiş durumda.

Real Racing gibi oyunların yer aldığı 16 oyun çeşitli özelleştirmeler ile donatılarak Güçlü bir yapıda karşımıza gelen Samsung modeli için uyumlu hale getirmiş durumda.

Samsung Galaxy S3 modeli ile satışlarını oldukça yüksek seviyelere taşımayı başaran Samsung firması Galaxy S4 modelini pazara sunmadan yan firmalardan çeşitli uygulama ve aksesuarlar duyurulmaya başlandı.

  Mobil Pazarda 2013 Yılının İlk Çeyreğinde Pazarın %30'u Samsung'un
Samsung Galaxy S4 Modeli
Modeli

Kısacası birçok firmanın ve modelin yaşadığı Ürün ve Aksesuar sorunu modelinde oldukça düşük bir seviyede olacak gibi görünüyor

Bakalım Galaxy SIV modeli pazara ne zaman, kaç liralık fiyat etiketi ile ve nasıl bir ürün desteği ile çıkacak. 2013 senesinde Samsung firmasının yeni amiral gemisi neler yapabilecek.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Tanıtımı güzel oldu ama pek telefona ısınamadım beklentimin altında bir çalışma sergilemiş samsung yaptıkları nede olsa satılır s4 bu demişler bence.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status