Pasaport Kayıt İşlemleriEA Games Samsung Galaxy S4 Modeli İçin 16 Oyun Hazırladı

EA Games Samsung Galaxy S4 Modeli İçin 16 Oyun Hazırladı

Dünyanın en fazla satış yapan oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts (EA Games) Samsung Galaxy S4 modeli için optimize edilmiş 16 oyununu hazırlamış durumda. Samsung Galaxy S4 modeli ile tanıtılan ve oyun severler tarafından merakla beklenilen GamePad  uyumlu olması beklenilen oyunlar arasında kullanıcıların Mobil Platformlarda en fazla tercih ettiği oyunlar arasından seçilmiş durumda. Real Racing […]


Dünyanın en fazla satış yapan oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts (EA Games) modeli için optimize edilmiş 16 oyununu hazırlamış durumda.

modeli ile tanıtılan ve oyun severler tarafından merakla beklenilen GamePad  uyumlu olması beklenilen oyunlar arasında kullanıcıların Mobil Platformlarda en fazla tercih ettiği oyunlar arasından seçilmiş durumda.

Real Racing gibi oyunların yer aldığı 16 oyun çeşitli özelleştirmeler ile donatılarak Güçlü bir yapıda karşımıza gelen modeli için uyumlu hale getirmiş durumda.

Samsung Galaxy S3 modeli ile satışlarını oldukça yüksek seviyelere taşımayı başaran Samsung firması modelini pazara sunmadan yan firmalardan çeşitli uygulama ve aksesuarlar duyurulmaya başlandı.

  Tizen OS İşletim Sistemli İlk Model Samsung GT-I9500 Olabilir
Samsung Galaxy S4 Modeli
Samsung Modeli

Kısacası birçok firmanın ve modelin yaşadığı Ürün ve Aksesuar sorunu Samsung modelinde oldukça düşük bir seviyede olacak gibi görünüyor

Bakalım Galaxy SIV modeli pazara ne zaman, kaç liralık fiyat etiketi ile ve nasıl bir ürün desteği ile çıkacak. 2013 senesinde Samsung firmasının yeni amiral gemisi neler yapabilecek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Tanıtımı güzel oldu ama pek telefona ısınamadım beklentimin altında bir çalışma sergilemiş samsung yaptıkları nede olsa satılır s4 bu demişler bence.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status