EA Games Samsung Galaxy S4 Modeli İçin 16 Oyun Hazırladı

Dünyanın en fazla satış yapan oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts (EA Games) Samsung Galaxy S4 modeli için optimize edilmiş 16 oyununu hazırlamış durumda.

Samsung Galaxy S4 modeli ile tanıtılan ve oyun severler tarafından merakla beklenilen GamePad  uyumlu olması beklenilen oyunlar arasında kullanıcıların Mobil Platformlarda en fazla tercih ettiği oyunlar arasından seçilmiş durumda.

Real Racing gibi oyunların yer aldığı 16 oyun çeşitli özelleştirmeler ile donatılarak Güçlü bir yapıda karşımıza gelen Samsung Galaxy S4 modeli için uyumlu hale getirmiş durumda.

Samsung Galaxy S3 modeli ile satışlarını oldukça yüksek seviyelere taşımayı başaran Samsung firması Galaxy S4 modelini pazara sunmadan yan firmalardan çeşitli uygulama ve aksesuarlar duyurulmaya başlandı.

Samsung Galaxy S4 Modeli
Samsung Galaxy S4 Modeli

Kısacası birçok firmanın ve modelin yaşadığı Ürün ve Aksesuar sorunu Samsung Galaxy S4 modelinde oldukça düşük bir seviyede olacak gibi görünüyor

Bakalım Galaxy SIV modeli pazara ne zaman, kaç liralık fiyat etiketi ile ve nasıl bir ürün desteği ile çıkacak. 2013 senesinde Samsung firmasının yeni amiral gemisi neler yapabilecek.

EA Games Samsung Galaxy S4 Modeli İçin 16 Oyun Hazırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. S4 Oyun performansını tanıtmak amaçlı böyle birşey yapıldığını düşünüyorum daha fazla satmak için

  Cevapla
 2. 21 Mart 2013, 17:01

  Sadece oyunlar için bile satış yapar,akıllı yatırım yapmılmış…

  Cevapla
 3. 20 Mart 2013, 15:33

  Samsung S3 zaten bayağı iyiydi. S4’ü çok merak ediyorum..

  Cevapla
 4. 20 Mart 2013, 12:19

  Tanıtımı güzel oldu ama pek telefona ısınamadım beklentimin altında bir çalışma sergilemiş samsung yaptıkları nede olsa satılır s4 bu demişler bence.

  Cevapla