Pasaport Kayıt İşlemleriEbay Üzerinden Nexus 7 Sahibi Olmak Mümkün

Ebay Üzerinden Nexus 7 Sahibi Olmak Mümkün

Bu yazın mobil oyuncak bombalarını biliyorsunuz değil mi? Samsung S3, Apple’ın iPhone 5 söylentileri,yine Samsungdan Galaxy Note, Windows 8 beklentileri ve Google Nexus 7. Bugün Nexus 7’den tekrar bahsedeceğim, çünkü ilginç gelişmeler yaşanmakta 😉 Daha önceki Nexus 7 değerlendirmesi için tıklayın. Google Nexus 7 satışlarında stok sıkıntısı yaşandığından bahsetmiştik. Daha Türkiye’ye satışlar başlamadan 16 GB’lik […]


Bu yazın mobil oyuncak bombalarını biliyorsunuz değil mi? Samsung S3, Apple’ın iPhone 5 söylentileri,yine Samsungdan Galaxy Note, Windows 8 beklentileri ve Nexus 7.

Bugün Nexus 7’den tekrar bahsedeceğim, çünkü ilginç gelişmeler yaşanmakta 😉 Daha önceki Nexus 7 değerlendirmesi için tıklayın.

Nexus 7 satışlarında stok sıkıntısı yaşandığından bahsetmiştik. Daha Türkiye’ye satışlar başlamadan 16 GB’lik versiyonun tükendiği bildirilmişti. Durun durun, hemen üzülmeyin.

İlk stoklar tükenmiş de olsa, hatta Türkiyede satışa başlanmamış bile olsa, bir adet Nexus 7 saihibi olabilirsiniz.

Nasıl Nexus 7 sahibi olunur? Nerden Nexus 7 alınır?

Cevap gayet kolay aslında. Biraz para her işi çözer, değil mi?  Google, tabletin 8 GB’lik versiyonunu 199 dolara, 16 GB’lik versiyonunu da  249 dolara satışa çıkardı. Tahmini kargo süresi ise 1-4 hafta olarak belirtiliyordu.

Beklemek istemeyenler için çözüm var.

Açık arttırma sitesi eBay’da Nexus 7’ler satılmaya başlandı. Tabi biraz fiyat farkı ile. Buyrun siz bakın “Premium” Nexus 7 fiyatlarına. “Premium Nexus 7” diye birşey yok, burada “premium” olan sadece satış hizmeti ve fiyatlar, bilginize.

eBay’de 8 GB fiyatları $250 civarında. 16 GB olan ise $330 civarında satılıyor. Kullanılmış olanları daha ucuza da bulabilirsiniz. Satıcıya göre $10 civarı kargo  da ödeyebilirsiniz, ücretsiz kargolardan da alabilirsiniz.

İlginç bir ilan da var bu ilanlar arasında. Bu satıcı Google’ın kendisine birtane 8 GB Nexus 7’i fazladan gönderdiğini söylüyor. Minimum $249’a çoktan satmış ürününü.

Tabi siparişinizde gümrük ve vergiyle ilgili problemleri kendinizin halletmesi gerekiyor.

 

  Google 400 Tren İstasyonuna Wi-Fi Dağıtıcı Koyacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. sipariş versek gümrükten geçer mi acaba? 100 dolar üstüne sıkıntı çıkarıyorlarmış heralde?

  2. aslında ek ücretler çok değilse düşününülebilir. 50 dolar gözden çıkarılabilecek bi rakam bunun için bence.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status