Ege ve Akdeniz Kıyıları Bayram Tatilinde En Yoğun Günlerini Yaşıyor

Bu sene tatil beldeleri özellikle Rusya ile yaşadığımız sorunlar ve terörist saldırıları sebebiyle son yılların en durgun dönemini geçiriyordu. Şimdi ise hem Bayram tatili hem de Rusya’nın yasakları kaldırması ile Ege ve Akdeniz kıyılarında oldukça yoğun günler yaşanıyor. Binlerce tatilcinin Ramazan Bayramı için 9 günlük tatil ilan edilmesinden sonra Ege ve Akdeniz kıyılarında 10 günlük […]


Bu sene tatil beldeleri özellikle Rusya ile yaşadığımız sorunlar ve terörist saldırıları sebebiyle son yılların en durgun dönemini geçiriyordu. Şimdi ise hem Bayram tatili hem de Rusya’nın yasakları kaldırması ile Ege ve Akdeniz kıyılarında oldukça yoğun günler yaşanıyor.

Binlerce tatilcinin Ramazan Bayramı için 9 günlük tatil ilan edilmesinden sonra Ege ve Akdeniz kıyılarında 10 günlük tatil paketleri almasının yanında Rusya’dan da gelmeye başlayan talepler ile oteller %90 civarında bir doluluğa ulaşmış durumda.

Rusya’dan az turistin gelmesinin yanında Ramazan Ayı dolayısıyla çok fazla Yerli tatilcinin de dikkatini çekmeyen Ege ve Akdeniz sahilleri artık 2016 yılı Güneş Sezonu kapanana kadar bu doluluk oranlarında seyredecek gibi görünüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status