Elektrik Kesintileri Jeneratör ve Lamba Satışlarını Arttırdı

2016 yılının son günlerinde başlayan ve bölgesel olarak devam eden Elektrik Kesintileri sonrasında Jeneratör Satışları ve Şarjlı Lamba Satışları ciddi oranda artış gösterdi.

Düzensiz bir şekilde gidip gelmeye başlayan Elektrik Kesintileri neticesinde Doğalgaz, Klima ve Elektrikli Isıtıcıların kullanım dışı kalması içinde bulunduğumuz kış aylarında ciddi bir sorun teşkil etmeye başlamış durumda.

Bu sebeple de gerek işyerlerinde gerekse de evlerde acil enerji ihtiyaçlarının ortaya çıkmasına sebep olmuş durumda.

 

İlgi Genellikle Taşınabilir Jeneratörlerde Yoğunlaştı

Jeneratör alanında artan ilgi genellikle büyük cüsseli jeneratörler yerine daha küçük ve taşınabilir yapıdaki jeneratörlere yönelik olmuş durumda.

Taşıma imkânı olan kullanıcıların bu jeneratörleri gerek evde gerekse de işyerinde kullanabiliyor olması, farklı adreslere rahatlıkla götürebiliyor olması ve satın alma sürecinden sonra hemen eve götürüp kullanabiliyor olması sebebiyle ciddi bir ilgi gördüğü ortada.

 

Elektrik Kesintileri, Jeneratör, Elektrikli Isıtıcı, Klime, Kombi, Şarjlı Lamba, Şarjlı Işıldak, Elektrik Kesintileri ve Isınma

 

Mum Yerine Şarjlı Lamba Dönemi

Artan elektrik kesintileri sonrası geleneksel aydınlatma yöntemlerinden olan Mum yerine son dönemde biraz daha elektronik bir ürün geçildi ve Şarjlı Lambalar ve Işıldaklar kullanılmaya başlandı.

Teknoloji Marketler üzerinden rahatlıkla ulaşabilir hale gelen bu ürünler hem Uygun Fiyatları hem de şarj edilebilir yapıda olmalarından dolayı uzun süreli kullanım imkânı sunması sebebiyle tüketiciler tarafından ilgi görmeye başladı.

 

Kesintiler Özellikle Büyükşehirlerde Büyük Sorun

Kademeli ve bölgesel olarak yaşanan Elektrik Kesintileri özellikle ısınma noktasında elektrik yapısına mahkûm olan bölgelerde büyük sorunlara sebep oluyor.

Kış aylarında yaşanan kesintiler sonrasında Kombi ve Klimaların çalışmaması, Elektrikli Isıtıcıların kullanım dışı kalması sebebiyle ısınma sorunu baş göstermiş durumda.

Bazı apartmanlarda halen Kömür – Fuel Oil gibi yakıtlarla merkezi ısıtma yapılıyor olsa da birçok apartman bireysel olarak çoktan Doğalgaz Sistemine geçmiş durumda.

Kırsal bölgelerde ise ısınmanın genellikle Soba ile yapılıyor olmasından kaynaklı olarak sadece Aydınlanma Sorunu yaşamaktalar.

 

Elektrik Kesintileri Jeneratör ve Lamba Satışlarını Arttırdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir