Ember Seramik Akıllı Kupa Starbucks Şubelerinde Satılacak

Ember Seramik Akıllı Kupa Starbucks Şubelerinde Satılacak

Akıllı Bulaşık Makineleri üzerine faaliyet gösteren Ember firmasının Ember Akıllı Seramik Kupa serisi yakında Starbucks Şubelerinde satılmaya başlanacak.


Akıllı Bulaşık Makineleri üzerine faaliyet gösteren firmasının serisi yakında Şubelerinde satılmaya başlanacak.

Firmanın ikinci ürünü olan Seramik Akıllı Kupalar içine konulan Kahve – Çay ve diğer Sıcak İçeceklerin istenilen sıcaklıkta kalmasını sağlıyor

Sistem kupaya tanımlanan bir Akıllı Telefon ile yönetiliyor ve son dönemde oldukça ciddi talep görmeye başlamış durumda.

 

Ember Seramik Akıllı Bardak

 

Seramik 80 Dolar’dan Satılacak

Bluetooth üzerinden telefonla bağlantı sağlayan ve içindeki içeceğin hangi sıcaklıkta kalacağını ayarlayabildiğiniz şubelerinde 80 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Firmanın daha önce üzerinden satışa sunduğu ve 150 Dolardan sattığı Seramik Akıllı Termos modeli ciddi bir talep görmeyi başarmıştı. Bu ürünün on binlerce sattığı verilen bilgiler arasında.

Bardağın uygulama üzerinden içindeki içeceği 48 Derece ile 60 Derece arasındaki bir sıcaklıkta tutabildiği de belirtildi. Sıcaklığı Akıllı Telefon üzerinden Bluetooth ile bardağa bağlanarak sizin ayarlamanız gerekiyor.

 

Ember Seramik Akıllı Termos ve Bardak

 

Sistem Basit ve Oldukça Şık

Cihaz aktif hale alındıktan sonra öncelikli olarak kullanıcısını selamlıyor ve “Merhaba” diyerek aktif hale geliyor. Bardağın alt kısmında yer alan led bölüme dokunduğunuzda ise içindeki içeceği sıcaklığını size gösterebiliyor.

Pazara hızlı bir şekilde girmek isteyen ve müşterisini direkt olarak hedefleyen firması bu bardak için şimdiden 1 Yılda 1 Milyon Adet hedefi koymuş durumda.

Şu aşamada kendi web sitesi üzerinden satışta olan bardaklar için 30 Günlük Para İadesi seçeneği de firma tarafından sunulmuş durumda.

Seramik ülkemizde satışa sunulur mu sorusunun cevabı ise şu aşamada elimizde değil. Ancak Türkiye’de bu ürünün 300 TL’nin üstünde bir fiyata sahip olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Bu durumda da ne kadar talep görür bilemeyiz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status