Pasaport Kayıt İşlemleriEn İyi Android Oyunları Hangileridir?

En İyi Android Oyunları Hangileridir?

En iyi android oyununun hangisi olduğunu seçmek kolay bir iş değildir. Kullanıcı zevkine göre en iyi android oyun listesi değişiklik gösterecektir. Google Play verileri ve kendi tercihlerimizden yola çıkarak sizler için en güzel Özellikle geçtiğimiz sene Candy Crush uygulaması puzzle tarzında oyun severlerin yine bırakamadığı bir oyun olduğu gözlemlenmiştir. Clumsy Bird oyunu Angry Birds’ün ismini […]


En iyi android oyununun hangisi olduğunu seçmek kolay bir iş değildir. Kullanıcı zevkine göre en iyi android oyun listesi değişiklik gösterecektir. Google Play verileri ve kendi tercihlerimizden yola çıkarak sizler için en güzel Özellikle geçtiğimiz sene Candy Crush uygulaması puzzle tarzında oyun severlerin yine bırakamadığı bir oyun olduğu gözlemlenmiştir.

Clumsy Bird oyunu Angry Birds’ün ismini kullanarak popüler olan ücretsiz bir oyundur. Ayni Candy Crush gibi ücretsiz olan oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

Listemizdeki diğer bir efsaneleşmiş android oyunu ise Hayday’dir. HayDay uygulaması Facebook’taki FarmVille’nin benzeri olmasına rağmen android dünyasında oldukça popüler olmuş bir uygulamadır.

Subway Surfers ve Temple Run uygulamaları da koşuşturmayı seven oyuncuların hayranlığını kazanan oyunlardır. Bu oyunlarda Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilinmektedir.

  Online ve Offline Oyun Dünyası Büyümeye Devam Ediyor

En İyi Ücretli Android Oyunlar Hangileri?

Ücretli kategorisindeki en iyi android oyunlar dediğimizde Need For Speed bilgisayar versiyonlarında olduğu gibi kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.Platform puzzle oyunlarından Where is My Water oyunu öne çıkmaktadır. Bir diğer bilgisayar oyunu uyarlaması olan GTA San Andreas ise oldukça keyif veren kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Puzzle tarzındaki bir diğer oyunumuz olan Cut Drop’da bu kategoride oldukça eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Ve son olarak dünyada sen getiren Mine Craft kendi dünyanızı yaratabileceğiniz bir başka efsane oyun seçeneğidir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status