En iyi telefon ödülünün sahibi belli oldu!

Çin’de düzenlenen MWC Shangai fuar etkinliğinde “En iyi Akıllı Telefon” ödülü sahibini buldu. Bu ödülün kime verileceğinin belirlenmesinde tasarım, kullanıcı arayüzü  ve inovasyon gibi faktörler hesaplanmaktadır.

 

Çin’in Shangai kentinde düzenlenen bu etkinlikte “en iyi akıllı telefon” ödülünün sahibi Samsung şirketinin Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerindeki telefonlar oldu. Bu ödülün sahibinin belirlenmesinde Galaxy S8 telefonlarının tasarımı, arayüzü, inovasyonu ve fiyatı baz alınmıştır.

MWC 2017, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında GSMA ortaklığıyla gerçekleşen bir etkinlik. Etkinlik daha önce Barcelona’da Şubat ayında gerçekleşmişti. Shangai’da düzenlenen etkinlik  MWC’nin Asya ayağı olarak görülmekte ve The Asia Mobile Awards olarak anılmaktadır. Fuarda, Samsung şirketine verilen bu ödülü, şirket adına Mr. Tong Wang aldı.

 

Galaxy S8 nasıl bir telefondu?

Ekranın kasa dizaynı ile ilgi çeken bu telefon modeli, suya tamamen dayanıklı bir yapıya sahip ve 10 nm ile üretilen yeni nesil işlemciler içeriyor. Kuzey Amerika dışında Exynos 8890 işlemcisi kullanılırken, Kuzey Amerika’da ise Snapdragon 835 kullanılmakta. Şarjının çok uzun süre gitmesi ve kamerasının gerçekten kusursuz olması da Galaxy S8’lerin dikkat çeken özelliklerinden sadece birkaçı.

En iyi telefon ödülünün sahibi belli oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir