Enerji Verimliliği İçin Hem Yaz Hem de Kış Aylarında Çatı Yalıtımının Önemi Yüksek

Çatı yalıtımı bu zamanlar artık bir seçenek olmaktan çıkıp, zorunluluk haline gelmiştir. Yazları bunaltan güneş, donduran soğuk artık çekilemez durumdadır.


Çatı yalıtımı bu zamanlar artık bir seçenek olmaktan çıkıp, zorunluluk haline gelmiştir. Yazları bunaltan güneş, donduran soğuk artık çekilemez durumdadır. Klima alınsa dahi soğumayan odaların, doğalgaz sonuna kadar yansa bile ısınmayan odaların tek sebebi yalıtımın yapılmaması ya da yanlış yapılmasıdır. Yapılan yalıtım artık bir yatırım haline gelmiştir. Yapılan yalıtımla beraber yarıya kadar düşen doğalgaz faturaları yalıtımın ödemesini kendi kendine çıkaracaktır. Bu yüzden yalıtımınız bedavaya gelmekte hatta size üstüne para kazandırmaktadır.

Yalıtımın neden gerekli olduğunu anlatmaya bile gerek yoktur. Herkes ısınan havanın yükseldiğini bilir ve eğer yukarıda bir yalıtım yoksa bu ısınan hava sadece buharlaşıp yok olacaktır. Sizde haliyle bunu istemezsiniz. Sıcak havanın evinizde kalmasını, odanızın içinde dolaşmasını istersiniz. Bu yüzden çatı yalıtımı bir zorunluluktur, sonuçta kimse boşuna doğalgaz parası vererek gökyüzünü ısıtmak istemez.

Gebze yalıtım olarak biz Kocaeli içerisinde ki müşterilerimize son sistem yüzde yüz yerli bor madenimizle yalıtım hizmeti veriyoruz. Size öncelikle profesyonel ekibimizi ücretsiz olarak yönlendiriyoruz ve en uygun fiyatı veriyoruz. Kabul ederseniz işlemlerinize başlayıp çoğunlukla aynı gün tüm yalıtım işlemlerinizi halledip teslim ediyoruz.

Biraz da bor madenimizden bahsedelim. Bor madeni diğer yalıtım malzemelerine göre, çok daha sağlıklıdır. En başında bor madeni doğaldır, doğada bulunur suni üretme değildir. Böcek yapmaz, küf yapmaz, kokmaz. Yanıcı bir madde değildir, bu nedenle olası bir yangın durumunda geciktirici etki yapar. Tam anlamıyla bir yalıtım malzemesidir.

Çatınızı bir yorgan serilmiş edasıyla kaplar ve tam anlamıyla izolasyon sağlar. Gebze Yalıtım olarak, ürünleri size fabrikamızdan direk ulaştırıyoruz bu yüzden en ucuz fiyatı sağlayabiliyoruz. Arada komisyoncular olmadan en ucuz fiyatla Gebze de yalıtım yaptırabilme imkanına kavuşuyorsunuz.

 

 

Çatı yalıtımının yanı sıra binanızda bulunan boş bodrumlara da yalıtım yapmaktayız. Oturduğunuz dairenin altı boşsa ve yerler soğuk oluyorsa yani alttan soğuk hava geliyorsa bodrum katına kesinlikle yalıtım yaptırılması gerekir. Daireler sadece kendi doğalgazlarıyla değil, alt kattakilerin ve yandakilerin doğalgazıyla da ısınmaktadır.

Bu yüzden alt katınızda ki kişi doğalgazını yakmazsa sizin evinizde ısınmaz. Boş bodrum bulunan dairelerde alt katta birisi olmayacağı için doğalgaz yakılmayacak ve ısınan hava yukarı çıkmayacaktır. Bu yüzden sizin dairenizde soğuk kalacaktır. Bodrum katına yapılacak yalıtımla bodrumda ki soğuğun sizin dairenize geçmesi önlenecek ve sizin doğalgazınız sizi ısıtmaya yetecektir. Soğuk yerlerden artık kurtulabileceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken Gebze Yalıtım ı arayıp, ücretsiz keşif ekibimizden randevu almanızdır. Randevu aldıktan sonra ekiplerimiz size gelir ve bir fiyat çıkartırlar. Çıkartılan fiyatı beğenirseniz bir günde tüm işlemlerinizi halledip teslim edebiliriz. Bodrum yalıtımı, çatı yalıtımının gerekli olduğu kadar gereklidir. Bodrum yalıtımı çok bilinmese de çatı yalıtımından hiç bir farkı yoktur ve çatı yalıtımı kadar önemlidir. Bir binanın hem alt tarafı hem de üst tarafı kesinlikle yalıtılmalıdır.

Yalıtım olmazsa ne olur derseniz, yalıtımsız bir ev demek doğalgaza nedensiz bir şekilde fazladan para ödemek demektir. Bir kez yalıtım yapıp, binanızın ömrünün sonuna kadar yüklü doğalgaz faturalarından kurtulabilirsiniz. Yalıtım kendi parasını kendisi öder, çok doğru bir tabirdir. Yalıtımsız bir ev sadece fazla doğalgaz faturası demek değildir.

Yalıtımsız bir evde ne kadar yakarsanız yakın tam olarak ısınamazsınız. Yazları klima alırsanız, klimanız randımanlı çalışmaz. Hem paranızdan olursunuz, ne gerekiyorsa verirsiniz ama yine de bu yeterli gelmez. Diğer yandan yalıtımlı bir evde hem daha az yakarsınız hem de daha çok ısınırsınız çünkü ısınan hava evinizin içerisinde kalır ve dışarı kaçmaz.

Gebze yalıtım olarak komisyonsuz bir şekilde yalıtım yapmak isterseniz, en ucuz fiyatlarla yalıtıma başvurmak isterseniz, görüş almak ve fiyat almak isterseniz hemen web sitemize girip bizi arayıp temsilcilerimizle görüşebilirsiniz, ertesi güne randevu alabilir, hem bir fiyat alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Çatı Yalıtımı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status