EnPara.com Kredi Kartı Dağıtılmaya Başlandı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Ülkemizde ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran EnPara.com tarafından hazırlanan EnPara.com Kredi Kartı müşterilere dağıtılmaya başlandı.

Yaklaşık olarak 1 senedir üzerinde çalışmaların yapıldığı EnPara.com Kredi Kartı henüz resmi web sitesi üzerinden duyurulmamış olsa da pilot olarak belirlenen bazı EnPara.com Müşterilerine gönderilmeye başlanmış durumda. Yaklaşık 6.000 müşteriye Kredi Kartı Başvuru bilgisi gittiği belirtiliyor.

Önümüzdeki birkaç ay içinde ise gelecek olan geri bildirimlere ve yaşanması muhtemel sorunlara alınacak önlemler sonrasında web sitesi ve mobil uygulama üzerinden de başvurular açılacaktır. Başvuruların değerlendirilmesi KKB Puanlarına ve EnPara.com kullanımlarına göre değerlendirilecek ve limitlendirme işlemleri de buna göre yapılacaktır.

 

Enpara.com Bilgilendirme

EnPara.com Kredi Kartı Kampanyaları Neler?

Henüz resmi olarak açıklanmadığı için firmanın nasıl kampanyalar yapacağını bilemiyoruz.

Ancak daha önceden sızan bilgilere ve artık web sayfasında da yer alan duyuruya göre kullanıcılarına 2 yıl boyunca Kart Aidatı Ödemesi yapacağı ve 200 TL civarında bir ödemeyi kullanıcılarına ödeyeceğini söyleyebiliriz.

Konuyla alakalı olarak ilgili haberimize ulaşmak için tıklayınız…

Diğer kampanyalar ise kartın resmi olarak duyurusu yapıldıktan sonra yapılacaktır.

Enpara.com Kredi Kartı - Aidat Kampanyası

EnPara.com Nedir? Neden Bu Kadar Talep Gördü?

Normal şartlar altında bankalar müşterilerinden EFT Ücreti, Havale Ücreti, Hesap İşlem Ücreti adı altında birçok ücret alımı yapıyorlar.

QNB Finansbank çatısı altında kurulan EnPara.com ise bu kesintilerin hiçbirisini yapmıyor ve kullanıcılarına artı olarak birçok kampanya sunuyor.

Birçok noktada %50’ye varan indirimlerde yapan enpara.com adresi bu sayede ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı.

Ayrıca yatırım yapmak, para biriktirmek isteyenler için de farklı seçenekler sunan firma bu sayede hızlı bir şekilde pazarda kendisine bir yer edindi.

EnPara.com adresinden sonra birçok farklı banka tarafından da bu sisteme benzer sistemler hayata geçirildi. Bunlardan bir kaçı şu şekilde sıralanabilir.

  • Enpara.com – Finansbank
  • Nuvo – Yapı Kredi
  • Senin Bankan – Kuveyt Türk
  • CepteTeb – Türk Ekonomi Bankası TEB
  • E-Turuncu Hesap – ING Bank
  • Garanti One – Garanti Bankası

Enpara.com Kredi Kartı

EnPara.com Kredi Kartı Dağıtılmaya Başlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir