Pasaport Kayıt İşlemleriEski Çalışandan Apple ve Tim COOK Hakkında Önemli Açıklamalar

Eski Çalışandan Apple ve Tim COOK Hakkında Önemli Açıklamalar

Son dönemde şirket içindeki huzursuzluk sebebiyle yaşanan ayrılmalardan sonra Apple ve Tim COOK hakkında birçok iddia da ortalarda dolaşmaya başlamış durumda. Son olarak görevinden atılan Scott FROSTOLL hakkında daha önce bir yazı kaleme almıştık. Şimdi ki olay ise görevinden ayrılan Apple Kıdemli Satış Yöneticisi Davit SOBOTTA ile alakalı. Apple gibi bir firmada Steve JOBS ile […]


Son dönemde şirket içindeki huzursuzluk sebebiyle yaşanan ayrılmalardan sonra ve hakkında birçok iddia da ortalarda dolaşmaya başlamış durumda.

Son olarak görevinden atılan Scott FROSTOLL hakkında daha önce bir yazı kaleme almıştık. Şimdi ki olay ise görevinden ayrılan Kıdemli Satış Yöneticisi Davit SOBOTTA ile alakalı.

gibi bir firmada ile birlikte büyük bir ilerleme gösteren Satış Stratejilerinin içerisinde olan Davit SABOTTA   firmasında görevinden ayrıldıktan sonra hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Apple’da geçirdiği 2 yıldan bazı bilgileri barındıran bir kitap yazan eski Apple çalışanı, şirkette hataların pek de hoşgörü ile karşılanmadığını bildiğini aktardı.

Eski Çalışandan Apple ve Tim COOK Hakkında Önemli Açıklamalar
Eski Çalışandan Apple ve Hakkında Önemli Açıklamalar

 

SABOTTA’ya göre Tim COOK, teknoloji konusunda pek tutkulu değil. ve diğer mühendislerde teknolojiye karşı gördüğü o tutkuyu görmediğini söyleyen SABOTTA, işten ayrıldıktan sonra Tim COOK’a da bu şekilde ithamlarda bulunmuş oldu.

Kısacası Apple içinde kazanlar kaynamaya başlamış durumda. Üst seviye çalışanların birer ikişer dökülmeye başlaması firma içinde huzurun olmadığı konusunu da gündeme getirmiş durumda.

döneminde de oldukça katı bir çalışma stili ile yönetilen Apple firması bir anlamda o zaman üretkenliğinden dolayı ve başka yönlerinden dolayı JOBS’un çalışma stili altında sorunsuz ilerlerken işin başına geçen Tim COOK bu ortamı oluşturamamış gibi görünüyor.

Apple firmasını rakiplerinin kolay kolay yıkamayacağı kesin. Ancak iç çekişmeler bu şekilde büyümeye devam ederse ya Apple firması yada Tim COOK bulunduğu konumu korumayı başaramayabilir.p

  Apple Ağır Toplarını Kaybediyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status