Esnek Ekranlı, Telefon Özelliğine Sahip Nubia Alpha Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

Nubia firmasının uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı Nubia Alpha isimli Akıllı Saat modeli hem kıvrılabilir ekranı hem de e-Sim destekli yapısı ile oldukça fazla ilgi çekeceğe benziyor.

Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtımı yapılan Nubia Alpha serisi Akıllı Saat ailesi 4 inçlik esnek bir ekrana sahip. Bunun yanında cihazda kullanılan e-Sim teknolojisi sayesinde Akıllı Saati bir Akıllı Telefon olarak kullanmanız da mümkün kılınmış durumda.

ZTE’nin alt markası konumunda olan Nubia tanıtımını yaptığı bu model ile alışılmış kare ya da yuvarlak yapıya sahip Akıllı Saat modellerinden direkt olarak ayrışmayı başarıyor.

 

 

Nubia Alpha Teknik Özellikleri

Nubia Alpha Akıllı Saat ailesinde 4 inçlik, 960*192 piksel çözünürlüğe sahip OLED yapıdaki kıvrılabilir bir ekrana sahip. Ekran yapısının 36:9 oranında olduğunu ve buna bağlı olarak dar ve uzun bir ekranla karşılaşacağınızı baştan belirtelim.

SnapDragon Wear 2100 yonga setinden gücünü alan cihaz 1 GB Ram Bellek ve 8 GB Dahili Depolama alanına sahip.

5 MP kamerası bulunan cihazın üzerinden 500 mAh’lik bir batarya kullanan firma özel bir işletim sistemi ile cihazını çalıştırıyor

 

Nubia Alpha Renk Seçenekleri

 

Nubia Alpha Satış Fiyatı

Farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nubia Alpha serisi 3 farklı fiyat ile tüketiciler karşısına çıkıyor olacak.

Bluetooh Versiyonu  449 Euro
e-Sim Versiyonu  549 Euro
18 Ayar Altın Kaplamalı e-Sim Versiyonu  649 Euro

 

Esnek Ekranlı, Telefon Özelliğine Sahip Nubia Alpha Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir