Essential Phone ile ilgili yeni bilgiler!

Essential Phone ile ilgili yeni bilgiler!

Merakla beklenilen akıllı telefonlardan biri olan Essential Phone hakkında oldukça önemli gelişmeler yaşanmakta ve bunların haberleri gelmekte. Oldukça çok bekleyeni olan Essential Phone hakkında kullanıcılarına oldukça önemli bir mail gönderen Rubin, çıkacak yeni telefon hakkında tarih söyledi!   Essential Phone hakkında oldukça önemli yeni gelişmeler gün yüzüne çıkmaya son sürat devam ediyor. Yaşanan aksaklıklardan dolayı […]


Merakla beklenilen akıllı telefonlardan biri olan hakkında oldukça önemli gelişmeler yaşanmakta ve bunların haberleri gelmekte. Oldukça çok bekleyeni olan hakkında kullanıcılarına oldukça önemli bir mail gönderen Rubin, çıkacak yeni telefon hakkında tarih söyledi!

 

hakkında oldukça önemli yeni gelişmeler gün yüzüne çıkmaya son sürat devam ediyor. Yaşanan aksaklıklardan dolayı haberlerimizde de yer alan 30 günlük gecikme olmasaydı geçtiğimiz ayın sonlarına doğru merakla bekleyen kullanıcılarına kavuşacaktı fakat çıkış tarihi 30 gün ileriye alınmıştı. Meydana gelen bu son gelişmelerin sonrasında akıllı telefonunun satışa ne zaman sunulacağı, meraklı kullanıcılarına ne zaman kavuşacağı sonunda kesinlik kazanmış oldu. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre, isimli gözde akıllı telefon en geç birkaç hafta içerisinde meraklı kullanıcılarıyla tanışacağı bildirildi.

Android işletim sisteminin yaratıcılarından biri olan ve yeni ’un da yaratıcısı olan , oldukça çok emek harcadığı, iddialı bir telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanmakta. Bugün gelen detay içeren e-posta ile birlikte yeni cihazın Ağustos ayının başlarına doğru satışa sunulacağı kesinleşmiş oldu. Ciddi rakiplerle akıllı telefon piyasasında boy ölçüşecek olan ’un ne kadar başarılı olacağını hep beraber göreceğiz!


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
ut dapibus consectetur fringilla neque. adipiscing libero tempus commodo vel, at sem,