Pasaport Kayıt İşlemleriEssential Phone ile ilgili yeni gelişmeler!

Essential Phone ile ilgili yeni gelişmeler!

Büyük bir merak konusu haline gelen yeni çıkacak bir akıllı telefon olan Essential Phone ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu gelişmelerle birlikte daha önce çıkması planlanan Essential Phone’un kaç gün sonra tam olarak ne zaman satışa çıkacağı belli oldu!   Meraklı gözlerin uzun süredir üzerinde olduğu bir akıllı telefon olan Essential Phone […]


Büyük bir merak konusu haline gelen yeni çıkacak bir akıllı telefon olan Essential Phone ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu gelişmelerle birlikte daha önce çıkması planlanan Essential Phone’un kaç gün sonra tam olarak ne zaman satışa çıkacağı belli oldu!

 

Meraklı gözlerin uzun süredir üzerinde olduğu bir akıllı telefon olan Essential Phone ile ilgili gelişmeler uzun süredir ortaya çıkmaya devam ediyordu. Android’in kurucusu olan Andry Rubin’in yeni telefonu olan Essential Phone’un tam olarak ne zaman satışa çıkacağı belli oldu. İşte haberimiz!

Essential Phone 30 Mayıs tarihinde tanıtılmıştı ve kullanıcılara açıklanan tarihe göre de en geç 29 Haziran’da satışa sunulacaktı fakat kimse ortaya teknik sorunlar çıkacağını hesaba katmamıştı. Telefonun gecikmesinin en büyük sebeplerinden biri de teknik sorunlar yaşandıktan sonra görevlilerin bu konuda aceleci davranmayıp daha yavaş hareket etmeleri ama kimseyi suçlama altına almak istemeyiz belki de her şeyin güvenli bir şekilde ilerletilmesi için yapılmış olabilir.

  Uygun Fiyata Sahip Çerçevesiz Ekranlı Xiaomi R1 Sızdırıldı

Yetkililer, Essential Phone’un ne zaman satışa sunulacağını kamuoyuyla paylaşılan bir açıklamada duyurdular. Yapılan açıklamaya göre önümüzde bulunan 30 gün içerisinde akıllı telefonun satış yerlerine dağıtılacağını açıkladılar. Böyle bir gecikmenin bir daha tekrarlanmaması için de ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler.

Ekran-gövde oranıyla rekorlar kırarak çok özel bir telefon haline gelen Essential Phone, çerçevesiz ekranıyla birlikte kullanıcılarına %85 oranında bir dokunmatik alan deneyimi sunmayı hedefliyor.

649 dolar yazılı bir fiyat etiketiyle ilk önce sadece Amerika Birleşik Devletlerinde satışa sunulacak olan Essential Phone ,yeni nesil Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi ve 4GB ram ile birlikte bomba gibi geliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Sağlam ve kaliteli bi cihaz inceleyipte aldim 3 aydir kullanmaktayim sıkıntısız kesinlikle tavsiye ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status