Etiket: Yerli Otomobil

Editörün Tercihi

Yerli Otomobil İçin Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

TOGG tarafından duyurusu yapılan Yerli Elektrikli Otomobil için Ön Sipariş Fiyatı netleşmeye başladı. Konuşulan rakam ise modele göre değişmekle birlikte 30 – 40 bin TL.

Manşet

Tüm Detay ve Özellikleri İle TOGG Yerli Otomobil

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) tarafından tanıtımı yapılan TOGG Yerli Otomobil ile alakalı tüm detayları ve Yerli Otomobilin Teknik Özelliklerini sizler için derledik.

Teknoloji ve Markalar

Yerli Otomobil Yüzde 50’nin Üzerinde Yerli ve 2022 Yılında Yollarda Olacak

Türkiye Otomobil Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, Turkcell tarafından düzenlenen Teknoloji Zirvesinde ülkemizde üretilecek olan Yerli Otomobil üzerine bazı açıklamalar yaptı.

Teknoloji ve Markalar

GEN Otomobil Yerli Üretim Elektrikli Otomobil Modellerini Duyurdu

Yerli ve Milli Otomobil üzerine yoğunlaştığımız şu dönemde GEN Otomobil tarafından farklı yapılara sahip Yerli Üretim Elektrikli Otomobil modelleri tanıtıldı.

Tesla

Tesla ve Gersan İşbirliğiyle Türkiye’de Tesla Supercharger Ağı Kurulacak

Gersan ile Tesla arasında imzalanan Gizlilik Anlaşmasının detayları belli olmaya başladı. Yapılan anlaşmaya göre ilk etapta Gersan firması ülkemizde Tesla Supercharger ağının kurulumundan sorumlu olacak.

CepSeyir

Yerli Otomobilin Pili Yerli Üretim Olacak

Yerli Otomobil Üretimi için çalışmaya başlayan 5 firmadan birisi olan Zorlu Holding Elektrikli Araçta kullanılacak olan pillerin üretimi için kolları sıvadı.

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!