Evcil Hayvanlarınız İçin GPS Sistemi

Evcil hayvanlarının sokakta dilediğince gezmesini isteyenlere müjdeli haber Alcatel’den geldi. Alcatel Move Track GPS adıyla piyasaya sürülen ürün, evcil hayvanlarınızın nerede olduğunu tespit etmenizi sağlıyor.

Evcil hayvan sahiplerinin sahip olduğu en büyük dertlerden biri de hayvanlarının kaybolması. Gezinmesi için serbest bırakılan, evden kaçan veya birlikte gezintiye çıktığınızda dikkatini çeken bir şeyin peşine takılıp giden hayvanlarınızı bulmak samanlıkta iğne bulmaktan daha zor bir iş.

Çin merkezli elektronik şirketi Alcatel, evcil hayvan sahiplerinin sesine kulak verip Alcatel Move Track GPS adlı ürünü yarattı. 2 saatte tamamen şarj edilebilen pili 3 gün boyunca cihaza enerji sağlayabiliyor. Evcil hayvanınızın tasmasına takılabilen bir cihaz olan Alcatel Move Track GPS, eğer ki evcil hayvanınız, ürünün özel mobil uygulamasından belirlenen alanın dışına çıkarsa otomatik olarak kullanıcıyı uyarıyor.

Toz,rüzgar ve alınan darbeler gibi dış etkenlere oldukça dayanıklı olan Move Track tasmaya yerleştirilip herhangi bir zarar görmeden rahatlıkla kullanılabiliyor. Evcil hayvan sahipleri için oldukça yararlı olan Move Track birçok hayvanın hayatını kurtaracağa benziyor.

Alcatel Move Track GPS takip cihazı 349 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasaya çıktı. İlk başta biraz pahalı görülse de cihaz sağladığı imkanlarla paranın karşılığının veriyor.

Evcil Hayvanlarınız İçin GPS Sistemi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir