Evernote Şimdi de PDF Desteği Sunuyor

Evernote Şimdi de PDF Desteği Sunuyor

Video, Fotoğraf, Ses Dosyası gibi birçok dosya paylaşımına imkan sunan ve Android ile İOS İşletim Sisteminin en fazla tercih edilen uygulamalarından birisi olan Evernote artık PDF üzerinde çalışma imkanı da sunuyor. Ücretsiz olarak indirilip kullanılmaya başlanabilen Evernote Uygulaması artık bir Uygulama olmanın dışında bir servise dönüşmüş durumda. PC ile senkronizasyon yapmanızdan tutunda tüm Akıllı Telefon […]yorumlar.net

Video, Fotoğraf, Ses Dosyası gibi birçok dosya paylaşımına imkan sunan ve Android ile İOS İşletim Sisteminin en fazla tercih edilen uygulamalarından birisi olan Evernote artık PDF üzerinde çalışma imkanı da sunuyor.

Ücretsiz olarak indirilip kullanılmaya başlanabilen Evernote Uygulaması artık bir Uygulama olmanın dışında bir servise dönüşmüş durumda.

PC ile senkronizasyon yapmanızdan tutunda tüm Akıllı Telefon ve Tablet PC modellerine aynı anda not göndermesine kadar birçok detayı bünyesinde barındıran Evernote artık sektörün öncü isimlerinden de birisi olmuş durumda.

Evernote Şimdi de PDF Desteği Sunuyor
Evernote Şimdi de PDF Desteği Sunuyor

 

Evernote Üzerinde PDF Düzenleme Mümkün

İlk olarak Evernote Business ve Evernote Premium kullanıcılara sunulan bu özellik sayesinde herhangi bir PDF dosyası üzerine notlar alabilir, yazıların altını çizebiliyor veya oklar ile önemli noktaları belirtebiliyorsunuz.

Ekleme yapmak istediğiniz de PDF üzerine ek metinler eklemeniz de Evernote ile artık hem mümkün hem de çok kolay.

 

Evernote Deneme Sürümüne 10 Günlük Premium Özellik

Evernote tarafından PDF Düzenleme Özelliği ile alakalı olarak Deneme Sürümü yani Ücretsiz Sürümü kullanan kullanıcılara da bir imkan sağlamış durumda.

Buna göre 10 gün boyunca Business ve Premium kullanıcıların kullanabildiği PDF Düzenleme Özelliği Ücretsiz Kullanıcılara da açılacak ve kullanmalarına imkân sağlanacak.

 

  Android EverNote Uygulamasına Alarm Özelliği Geldi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status