Evinizin Mobil Güvenlikçisi “Ulo” Yakında Geliyor

Oldukça sevimli bir tasarıma sahip olan Ulo sunduğu teknik özellikler ile de kendisinden söz ettirmeye hazır.

KickStarter üzerinden destek programına giren ve 200.000 Euro olarak belirlediği Destek Rakamını hızlı bir şekilde aşan Ulo evinde güvenlik sağlamak isterken büyük yatırım yapmaktan korkanların kurtarıcısı olacak.

Peki ULO neler sunuyor, ULO ile hangi özelliklere sahip oluyorsunuz kısaca özetleyelim.

 

Ulo Haraketleri
Ulo Haraketleri

 

ULO Teknik Özellikleri

Öncelikle ULO üzerinden internet üzerinden Canlı olarak ortamı izleyebiliyorsunuz. Anlık fotoğraf alabiliyorsunuz ve çekilen videoları Dropbox Sanal Depolama alanınıza kaydedebiliyorsunuz.

USB üzerinden şarj olan Ulo Uyarı Modunda 1 hafta, Günlük aktif kullanımda ise 2 Günde şarjını bitiriyor. Direkt USB Bağlantısı yapılarak hiç şarjı bitmeden cihazı kullanmanız da mümkün.

Esnek yapısı sayesinde Ulo’yu ister masa üstüne yerleştirebilir, ister duvara yapıştırabilir isterseniz de bir şeylerin arkasına gizleyebilirsiniz.

 

ULO Giriş ve Çıkışları
ULO Giriş ve Çıkışları

 

Ulo’yu kullanmak için herhangi bir Mobil Web Tarayıcısı üzerinden oluşturulan Güvenli Adrese girebilir veya Android ve İOS İşletim Sistemleri için hazırlanan Ulo Mobil Uygulamaları kullanabilirsiniz.

Cihazı isterseniz evin girişine koyarak girip çıkanları görebilir isterseniz bebek odasına koyarak çocuğunuzu takip edebilirsiniz. İsterseniz de evinizdeki bakıcıyı Canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

 

Oldukça Sevimli Bir Güvenlik Uzmanı

Yapısal olarak küçük bir hayvan görünümde olan Ulo bu sayede oldukça sevimli bir kamera haline gelmiş oluyor.

Uygulamanız üzerinden Duygusal Değişimleri de yansıtabileceğiniz cihaz sayesinde çok farklı bir görsel deneyim de sunmuş olabiliyorsunuz.

 

 

Ulo’nun Satış Tarihi ve Fiyatlar Ne Olacak?

Şu aşamada KickStarter üzerinden 150 Dolara satışı yapılan ürün 2016 yılının başında satışa çıkacak gibi görünüyor.

Aslında standart kamera sistemlerinden pek de farklı bir mantığa sahip olmayan Ulo’nun ön plana çıkmasındaki en büyük etken tasarımsal eğişimler ve bu sayede çok sevimli bir güvenlik aracına dönüşmüş olması.

Bakalım Ulo ülkemizde de satışa sunulacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Ulo KickStarter Satış Fiyatı
Ulo KickStarter Satış Fiyatı

Evinizin Mobil Güvenlikçisi “Ulo” Yakında Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir