Pasaport Kayıt İşlemleriEzeli düşmanlar birbirlerini desteklemeyi ihmal etmiyor

Ezeli düşmanlar birbirlerini desteklemeyi ihmal etmiyor

Eski haberlerimizde söylediğimiz gibi Samsung, Apple şirketinin parça tedarik ettiği şirketlerden biriydi. Samsung’un yeni iPhone’lara yatırım yapma kararını almasının ardından, çok uzun zamandır ezeli bir rekabet içerisinde olan iki şirket tekrardan parça tedariki için işbirliği yapma kararı aldı.   Samsung ile Apple arasındaki rekabet, bazen sıcak çatışmalara dönse de aslında şuan pazarın tepesinde olan teknoloji […]


Eski haberlerimizde söylediğimiz gibi , şirketinin parça tedarik ettiği şirketlerden biriydi. ’un yeni iPhone’lara yatırım yapma kararını almasının ardından, çok uzun zamandır ezeli bir rekabet içerisinde olan iki şirket tekrardan parça tedariki için işbirliği yapma kararı aldı.

 

ile arasındaki rekabet, bazen sıcak çatışmalara dönse de aslında şuan pazarın tepesinde olan teknoloji devi , ’u kendi için en güvenilir parça tedarikçisi olarak görmekte.

Yeni ekran teknolojisi olan OLED ekranları ’lerde kullanacak olan firması, bütün OLED ekranların tedarikini ’tan karşılayacak. Apple ile işbirliği yapacağı için büyük bir heyecana sahip olan diğer teknoloji devi , OLED ekranlar için büyük bir yatırım yaptı. Geçtiğimiz günlerde bu işbirliği büyük dedikodulara yer olmuş ve çok konuşulmuştu fakat şuan için her şey yolunda gibi gözüküyor.

  Apple 5. Nesil iPad 5 Modelinin Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Dediğimiz gibi büyük yatırımlar yapmış olan Samsung firması, Apple için önümüzdeki yıl içerisinde 180 milyon OLED ekran üretebileceğini söylüyor. Kore’den gelen iddialara göre firma OLED ekran üretimi için 21 milyar dolar harcayarak Apple için ayrı bir fabrika açacakmış. Gelen iddiaların devamında ise bu fabrikadan 2019 yılına kadar herhangi bir sevkiyat olmayacağı söylenirken, bunun dışında mevcut tesislerin aylık 135.000 olan panel sayısının da 207.000’e çıkarılacağı da ifade edilmekte.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status