Facebook Hello Uygulaması Yayınlandı

Facebook tarafından kendi veritabanı kullanılarak Arayanı Bul mantığı ile çalışan Facebook Hello Uygulaması Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirildi. Geçtiğimiz haftalarda Facebook’un yeni bir uygulaması üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda kullanıma sunulacağı haberleri gelmişti. Facebook, sizi arayan numaraları rehberinizde kayıtlı olmasa bile kim olduğunu öğrenmenizi sağlayan yeni uygulaması Hello’yu Play Store’da yayınladı.     […]tarafından kendi veritabanı kullanılarak Arayanı Bul mantığı ile çalışan Hello Uygulaması Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirildi.

Geçtiğimiz haftalarda ’un yeni bir uygulaması üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda kullanıma sunulacağı haberleri gelmişti.

Facebook, sizi arayan numaraları rehberinizde kayıtlı olmasa bile kim olduğunu öğrenmenizi sağlayan yeni uygulaması Hello’yu Play Store’da yayınladı.

 

Facebook Hello Uygulaması Yayınlandı
Facebook Hello Uygulaması Yayınlandı

 

Facebook hesabınızla giriş yaptığınız Hello uygulaması sizi arayan numara rehberinizde kayıtlı olmasa bile(eğer Facebook profilinde telefon numarasını eklemişse) size arayanın kimliğini gösterebiliyor.

Arayan, telefon numarasını Facebook’a eklememiş olsa da arayanın profil ismini direkt ekranınızda gösteriyor.

Facebook Hello Uygulaması
Facebook Hello Uygulaması

 

 

Facebook Hello’nun esas amacı şu; Android telefonunuzun arama fonksiyonlarını yöneten standart uygulamanın yerine geçerek bu süreci kendi Facebook veritabanındaki verileride kullanarak yapmak.

Facebook Hello Uygulaması Google Play Store Markette
Facebook Hello Uygulaması Google Play Store Markette

 

 

Hello Uygulamasının Özellikleri Şu Şekilde

  • Arayan numara rehberde kayıtlı olmasa bile kim olduğunu gösterme
  • Doğrudan rehber üzerinden Facebook araması yapabilme
  • Arayan numaralardan istemediklerinizi engelleyebilme

Facebook Hello Google Play’de yayınlanmış durumda ancak ülkemiz için kullanıma henüz açılmadığı için uygulamayı indiremiyorsunuz. Bunun için size aşağıda verdiğimiz linkten uygulamanın APK’sını telefonunuza yükleyip Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/facebook-hello-yayinlandi-27507.html

  Twitter'da Fav Gitti, Yerine Beğeni Geldi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status