Facebook Kullanıcılarına Ücretsiz Wi-Fi Buluyor

En büyük sosyal medya ağı olan Facebook kullanıcılarının daha rahat ve kolay bir şekilde internete bağlanabilmesi için yakın yerlerdeki Wi-Fi noktalarını gösterecek. Facebook’un iOS ve Android işletim sistemlerindeki telefonlarda kullanıma sunduğu ücretsiz Wi-Fi noktası bulma özelliği pek çok kullanıcı tarafından olumlu karşılandı. Wi-Fi günümüzde büyük bir ihtiyaç ve dışarıda ücretsiz Wi-Fi bulabilmek insanlar için büyük […]En büyük sosyal medya ağı olan kullanıcılarının daha rahat ve kolay bir şekilde internete bağlanabilmesi için yakın yerlerdeki Wi-Fi noktalarını gösterecek.

’un iOS ve Android işletim sistemlerindeki telefonlarda kullanıma sunduğu ücretsiz Wi-Fi noktası bulma özelliği pek çok kullanıcı tarafından olumlu karşılandı. Wi-Fi günümüzde büyük bir ihtiyaç ve dışarıda ücretsiz Wi-Fi bulabilmek insanlar için büyük bir dert. geçen yıl başladığı testlerden sonra geçtiğimiz günlerde bu ihtıyacı gideren bir uygulamaya imza atıp çevremizde bulunan ücretsiz Wi-Fi noktalarını bizimle paylaşıyor.

Özelliği kullanmak için uygulamadaki ”Diğer” kısmına girmek gerekiyor.Çevrenizdeki ücretsiz Wi-Fi noktalarını dilerseniz bir harita üzerinden dilerseniz de bir liste biçiminde görüntüleyebilirsiniz.Liste üzerinden işletmelerin açık olduğu saatler ve verdiği hizmetler hakkında bilgi edinebilirken, harita üzerinde ücretsiz Wi-Fi noktası bulunduran işletmelerin bulundukları yerleri çok rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz.

  Facebook Canlı Yayın Özelliğine Bağış Butonu Ekleniyor

Wi-Fi noktalarının bulunabilmesi için ücretsiz Wi-Fi noktasını bulunduran işletmelerin sayfaları üzerinden bilgilerini güncelleyip kendi Wi-Fi noktalarının ”Wi-Fi Bul” özelliğinde gözükmesini talep etmeleri gerekiyor. İşletmelerin bu bilgi girişlerini yapması ve bu özelliğin yayılması biraz zaman alacak gibi. Bir süre sonra artık gideceğimiz yerlerin sadece yemek ve hizmet kalitesine değil rahatça internete bağlanıp bağlanamayacağımızın bilgisini de yine üzerinden öğrenebileceğiz.

 

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status