Facebook Notlar Özelliği Blog Görünümü Kazandı

Facebook Notlar Özelliği Blog Görünümü Kazandı

Facebook Notlar Özelliği kullanıcılar tarafından ilk dönemlerinde sık sık kullanılan ancak son dönemlerde biraz geride kalan bir özellik idi. Bu sebeple Facebook kullanım oranlarını arttırmak ve Facebook Notlar Özelliğini biraz daha popüler hale getirebilmek adına bazı küçük güncellemeler gerçekleştirdi. Yeni güncellemeler ile Notlar Özelliği kullanıcılarına bir Blog gibi hitap edecek ve görsel anlamda biraz daha […]


Facebook Notlar Özelliği kullanıcılar tarafından ilk dönemlerinde sık sık kullanılan ancak son dönemlerde biraz geride kalan bir özellik idi.

Bu sebeple Facebook kullanım oranlarını arttırmak ve Facebook Notlar Özelliğini biraz daha popüler hale getirebilmek adına bazı küçük güncellemeler gerçekleştirdi.

Yeni güncellemeler ile Notlar Özelliği kullanıcılarına bir Blog gibi hitap edecek ve görsel anlamda biraz daha etkileşimi arttırmayı başaracak.

 

Facebook Notlar Özelliği Blog Görünümü Kazandı
Facebook Notlar Özelliği Blog Görünümü Kazandı

 

Kapak Fotoğrafı Eklendi

Yenilenen Facebook Notlar Özelliğine ilk olarak bir Kapak Fotoğrafı Ekleme imkânı getirildi.

Eskiden düz bir yazı şeklinde olan notlarınıza artık kocaman bir kapak fotoğrafı eklemeniz mümkün.

Bu sayede görsel anlamda zenginleşen notların daha ilgi çekici olması ve okuyucu bandında daha fazla görüntü alması bekleniyor.

 

Facebook Notlar Özelliği
Facebook Notlar Özelliği

 

Başlık ve İçerik Birbirinden Ayrıştı

Tek düze bir font sürecinden uzaklaşan Facebook Notlar Özelliği arttık Başlık ve Sonrası olarak ayrılmış durumda.

Daha büyük bir font ile oluşturulan başlık, sonrasındaki yazının da silik olarak eklenmesi ile daha etkili, görselliği artmış ve kendisini gösterir hale gelmiş durumda.

Facebook Notlar Özelliği üzerinden yapılan bu değişim kullanıcılar tarafından halen yetersiz bulunuyor olsa da bir adım atılması adına başarılı bir güncelleme olmuş durumda.

Bakalım ilerleyen süreçte bu güncelleme Facebook Notlar açısından nasıl bir avantaj oluşturacak ve kullanıcılar artık bu özelliği ne kadar aktif kullanmaya başlayacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status