Facebook Pil Tüketimi İle Zirveye Oturdu

Facebook Pil Tüketimi İle Zirveye Oturdu

Mobil uygulamalar arasında sıklıkla yüksek pil tüketimi verileri nedeniyle eleştirilere maruz kalan Facebook ve Messenger uygulamaları yapılan son güncellemenin ardından pil tüketiminde zirveye çıktı. Android işletim sistemini kullanan cihazlarda yapılan incelemelerde zaten daha öncede Facebook ve Messenger uygulamaları yüksek pil tüketim verileri ile büyük bir memnuniyetsizlik oluşturmuştu. Şimdi yapılan yeni güncelleme ile bu tüketimin çok […]


Mobil uygulamalar arasında sıklıkla yüksek pil tüketimi verileri nedeniyle eleştirilere maruz kalan ve Messenger uygulamaları yapılan son güncellemenin ardından pil tüketiminde zirveye çıktı.

işletim sistemini kullanan cihazlarda yapılan incelemelerde zaten daha öncede ve Messenger uygulamaları yüksek pil tüketim verileri ile büyük bir memnuniyetsizlik oluşturmuştu. Şimdi yapılan yeni güncelleme ile bu tüketimin çok daha katlanarak arttığı görüldü.

 

10 Ocak Güncellemesi Tüketimi Arttırdı

Bazı verilerin iyileştirilmesi ve yeni özelliklerin kullanılabilmesi için 10 Ocak tarihinde Facebook tarafından yayımlanan yeni güncelleme pek çok konuda iyileştirme yapılmasını sağlarken pil tüketimi konusunda uygulamanın hanesine ise kocaman bir eksi yazılmasına neden oldu. Güncellemenin ardından etkilenene kullanıcılarının telefonlarında yer alan işlemcilerin yüksek frekansta sürekli olarak çalıştığı ve cihazın aşırı ısınarak pilin daha hızlı tükenmesine neden olduğu iddia edildi.

  Tablet PC Satışları Dizüstü PC Satışlarını Zorlamaya Başladı

Alakalı Konu : Telefonum Yavaş Şarj Alıyor Sorunu

ile ilgili tüm haberler için Android Haberleri Sayfamıza bekliyoruz


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status