Facebook Üzerinden Telefon Görüşmesi Yapılabilecek

Facebook Üzerinden Telefon Görüşmesi Yapılabilecek

Android ve İOS İşletim Sistemine sahip Akıllı Telefon kullanan ve Facebook Messenger Uygulamasını telefonlarına yükleyenler artık Ücretsiz Telefon Görüşmesi yapabilecekler. WhatsApp gibi bir Mesajlaşma Uygulamasını da bünyesine kadar Facebook özellikle Mobil Kullanıcılar için oldukça başarılı bir çalışmayı hayata geçirmek üzere. Ancak bu uygulamanın da bir kısıtlaması mevcut. Facebook Messenger Uygulamasının son sürümüne sahip olan Android […]Android ve İOS İşletim Sistemine sahip Akıllı Telefon kullanan ve Uygulamasını telefonlarına yükleyenler artık Ücretsiz Telefon Görüşmesi yapabilecekler.

WhatsApp gibi bir Mesajlaşma Uygulamasını da bünyesine kadar Facebook özellikle Mobil Kullanıcılar için oldukça başarılı bir çalışmayı hayata geçirmek üzere. Ancak bu uygulamanın da bir kısıtlaması mevcut.

Uygulamasının son sürümüne sahip olan Android ve İOS kullanıcıları Wi-Fi bulunan bölgelerde Ücretsiz olarak Sesli Görüşme yapabilecekler.

Uygulama sadece Wi-Fi Çekim Alanı altında çalışacak olup, Mobil İnternet Paketi kullananlar bu uygulamayı ne yazık ki kullanamayacaklar. Bunun sebebi de Operatörlerin bu konuya sıcak bakmayacak olması olsa gerek.

Facebook Üzerinden Telefon Görüşmesi Yapılabilecek
Facebook Üzerinden Telefon Görüşmesi Yapılabilecek

Karşı tarafından Facebook Uygulamasının son sürümünü kullanması ve Wi-Fi ağı altında olması ile Ücretsiz olarak görüşme yapabileceğiniz özellikle büyük ve çok katlı firmaların personel iletişim sistemlerinde de kullanılmaya başlanabilir gibi görünüyor.

  MessageMe 1 Ayda 1 Milyon Üye Barajını Aşmayı Başardı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status