Facebook Ve Whatsapp Birleşiyor

Facebook Ve Whatsapp Birleşiyor

Gerek internet, gerekse telefonlar üzerinde kurulan iletişimin büyük çoğunluğu karşılayan dünya devlerinin bu kararı, internet kullanıcılarının sabırsızlanmasına neden oldu. Mobil uygulamalar için Whatsapp’ın Facebook’a entegre olması en kuvvetli ihtimal olarak görünüyor. Bu birleşimin nasıl bir etki yapacağı ise en çok sorulan sorular arasında dolaşıyor. Geçen yıl Facebook yaklaşık 22 milyar dolara satın almıştı. Facebook şimdi […]yorumlar.net

Gerek internet, gerekse telefonlar üzerinde kurulan iletişimin büyük çoğunluğu karşılayan dünya devlerinin bu kararı, internet kullanıcılarının sabırsızlanmasına neden oldu. Mobil uygulamalar için ’ın ’a entegre olması en kuvvetli ihtimal olarak görünüyor. Bu birleşimin nasıl bir etki yapacağı ise en çok sorulan sorular arasında dolaşıyor.

Geçen yıl yaklaşık 22 milyar dolara satın almıştı. şimdi ise ’i kendi uygulamasına entegre etmeye çalışıyor. ’un yeni mobil sürümü v31.0.0.7.13’te ortaya çıkan bu özellik ile paylaşımlarını direkt olarak ile gönderebiliyorsunuz.

Paylaş tuşunun yanında bulunan “WhatsApp’e Gönder” seçeneği şimdilik Beta sürümlerde yer alıyor. Sistem tam anlamıyla oturduğunda iOS ve Android platformlarındaki Facebook uygulaması güncellenerek bu özellik herkese sunulacak.

  Sigara Yasağını İhlal Edenler Yeşil Dedektör ile Şikayet Edilecek

Facebook ve Whatsapp Birleşiyor
Facebook ve Whatsapp Birleşiyor

 

Facebook ve WhatsApp Birçok Alanda İşbirliği Yapacak

Bu haberin ortaya çıkması farklı spekülasyonları beraberinde getirdi. Tahminlere göre ilerleyen dönemlerde Facebook ile WhatsApp entegrasyonları bununla sınırlı kalmayacak. Uygulamaların bağımsız kalmayacağını Facebook ile WhatsApp’in tek bir uygulamada birleşeceğini söyleyenler de var.

Bugüne kadar sanal ortamda birçok kişiye ulaşmamızı, yeni insanlarla tanışmamızı sağlayan bu firmalar sosyal yaşantımıza hatırı sayılır bir katkı sağlamaktadır. Şüphesiz bu birleşmeden şikayet eden olmayacak, aksine sosyal yaşantımıza  yapmış oldukları etkilerine arttırıp kullanımını kolaylaştıracaktır.

Facebook ve Whatsapp’ın birleşmesi internet üzerinde iletişimde yeni bir çağın habercisi olabilecek gibi duruyor. Bunların haricindeki gelişmeleri gelecek aylarda beraber göreceğiz.

http://shiftdelete.net/facebook-ile-whatsapp-birlesiyor-59566

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status