Facebook’a Video Yükleyenler Para Kazanacak

Facebook’a Video Yükleyenler Para Kazanacak

Youtube’in karşısına rakip olarak çıkmaya hazırlanan facebook kullanıcılarına yeni bir hizmet daha sunmaya hazırlanıyor. Video paylaşım platformu Youtube’un yayıncılarının paylaştıkları videolardan elde ettikleri geliri artık facebook kullanıcıları da elde edebilecek. Facebook’a Video Yükleyenler Para Kazanacak Önümüzdeki günlerde başlaması beklenen uygulama sayesinde reklam geliri elde etmeyi hedefleyen facebook, kullanıcılarına bunu videoları paylaşabilme imkanıyla sağlayacak. Günde 3 […]yorumlar.net

Youtube’in karşısına rakip olarak çıkmaya hazırlanan kullanıcılarına yeni bir hizmet daha sunmaya hazırlanıyor. Video paylaşım platformu Youtube’un yayıncılarının paylaştıkları videolardan elde ettikleri geliri artık kullanıcıları da elde edebilecek.

’a Video Yükleyenler Para Kazanacak

Facebook'a Video Yükleyenler Para Kazanacak
Facebook’a Video Yükleyenler Para Kazanacak

Önümüzdeki günlerde başlaması beklenen sayesinde reklam geliri elde etmeyi hedefleyen facebook, kullanıcılarına bunu videoları paylaşabilme imkanıyla sağlayacak.

Günde 3 milyardan fazla videonun seyredildiği facebook bu uygulamasını kullanıcılarına beğendirebilirse Youtube’un pazar payına ortak olacağa benziyor.

  Facebook Şimdi de Ücretsiz Sesli Görüşme Çalışmasına Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status