Pasaport Kayıt İşlemleriFan Edition artık satışta!

Fan Edition artık satışta!

Samsung geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurusunu yaptığı Galaxy Note FE’ı satışa çıkardı.   Galaxy Note Fan Edition’ın neden piyasaya çıkarıldığını, donanım özelliklerini; Samsung telefonu resmi olarak tanıtmasının ardından yaptığımız haberde anlatmıştık. O haberimizi okumayan okuyucularımız için de bu haber içerisinde özet geçeceğiz. Samsung firması Galaxy Note 7’de yaşanan pil-batarya sorunlarının ardından çok zor zamanlar geçirmiş […]


Samsung geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurusunu yaptığı Note FE’ı satışa çıkardı.

 

Note Fan Edition’ın neden piyasaya çıkarıldığını, donanım özelliklerini; Samsung telefonu resmi olarak tanıtmasının ardından yaptığımız haberde anlatmıştık. O haberimizi okumayan okuyucularımız için de bu haber içerisinde özet geçeceğiz.

Samsung firması ’de yaşanan pil-batarya sorunlarının ardından çok zor zamanlar geçirmiş ve piyasadaki bütün ’leri toplatmak zorunda kalmıştı. Bu dönemlerin ardından Samsung şirketi Galaxy ’yi düzeltmelerinin ardından tekrar satışa sunacağını açıklamıştı. Şirket geçen hafta Galaxy Note Fan Edition adıyla tanıtımını yaptığı namı değer ’yi yenilemiş bir şekilde ilk olarak Güney Kore’de satışa çıkardı.

Galaxy Note Fan Edition’ın donanımsal özelliklerini bilmeyen okuyucularımız için bir kez daha yazmakta fayda var. Galaxy piyasadayken tasarımı ve pili hariç donanımı oldukça büyük bir beğeni kazanmıştı. Bu yüzde Fan Edition’da, ’in pili ve işlemcisi dışında, yani tasarım ve donanım olarak tamamen aynı özellikler bulunuyor. Yeni çıkan bu telefonda, 5.7 inç AMOLED ekran bulunmakta. Bunun yanında Exynos 8890 işlemci ve 4GB ram telefonun bel kemiği oluşturmakta. Diğer Samsung akıllı telefonlarında olduğu gibi 64 GB depolama alanı sunulmuş fakat eğer yetersiz gelirse microSD desteği telefon tarafından sunulmakta. Ve en önemlisi pil konusuna gelirsek, sekiz farklı testten geçirilmiş bu yeni telefonun bataryası 3200 mAh gücünde.

  Yenilenmiş Note 7 Serisinde de Sorun Çıktı, Samsung Üretimi Durdurdu

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status