Faturasız FreeZone Aboneleri haydi Faturalı’ya

Vodafone’da Faturasızdan Faturalı’ya geçen FreeZone’lulara çok avantajlı fırsatlar sunuluyor. Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesinde 12 ay taahhüt yapan abonelere her yöne 500 dakika konuşma hakkı her yöne 5000 SMS ve 1GB Internet sadece ayda 27 TL’ye sizlere sunuluyor.  Kampanya katılma şartı son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen 26 yaş altı Vodafone aboneleri içindir.

Freezone’un kampanyalı aboneliklerde; 12 ayın sonunda kampanyadan yararlanan abonelerin indirimleri sona erecek ve aboneler Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife’sini güncel içerik ve fiyatıyla yeni şartlarla kullanmaya devam edecekler.

Kampanyadan yararlanan aboneler 12 ay içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir ve kaybetmekle kalmayıp abonenin bir sonraki faturasına taahhütü sonlandırma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyayı bırakma tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan sürede, her ay için 13 TL olarak hesaplanacak bedel Vodafone tarafından aboneye ilk faturasında gönderilecektir.

Faturasız FreeZone Aboneleri haydi Faturalı’ya
Faturasız FreeZone Aboneleri haydi Faturalı’ya

Vodafone kampanyasına katılmak isteyen aboneler 31 Ekim 2014 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirler. Bu kampanya başka bir taahhütlü kampanyayla veya cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Faturasız FreeZone Aboneleri haydi Faturalı’ya

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir