Firefox 8.0 iOS için aktif!

Firefox 8.0 iOS için aktif!

Mozilla tarafından geliştirilen ve oldukça başarılı bir internet tarayıcısı olan Firefox’un yeni güncellenmiş versiyonu, iOS platformu kullanan kullanıcılarla paylaşıldı. Karşınızda güncellenmiş haliyle Firefox 8.0’ın getirdiği yeni özellikler!   Özellikle internet sitelerinde gizli bir şekilde dolaşmak isteyen kullanıcıların ilgisini, kişisel bilgileri gizlemeyi sağlayan Firefox Focus sayesinde topladı. Mozilla, iOS için Firefox 8.0’ın aktif şekilde yayınlandığı duyurdu. […]


Mozilla tarafından geliştirilen ve oldukça başarılı bir internet tarayıcısı olan Firefox’un yeni güncellenmiş versiyonu, platformu kullanan kullanıcılarla paylaşıldı. Karşınızda güncellenmiş haliyle Firefox 8.0’ın getirdiği yeni özellikler!

 

Özellikle internet sitelerinde gizli bir şekilde dolaşmak isteyen kullanıcıların ilgisini, kişisel bilgileri gizlemeyi sağlayan Firefox Focus sayesinde topladı. Mozilla, için Firefox 8.0’ın aktif şekilde yayınlandığı duyurdu. Birçok yeni özellik ve iyileştirmelerle gelen Firefox 8.0, kullanıcıların yeteneklerini ve deneyimini üst düzeye taşıma kabiliyetine sahip olacak.

 

Firefox 8.o yanında gece modu özelliğiyle beraber gelecek ve bu sayede karanlık ya da ışığın olağandan az olduğu yerlerde ekran parlaklığını azaltan ve bu sayede uzun süreli telefon kullanımlarında kullanıcıların gözlerinde oluşan yorgunluğu oldukça düşük seviyelere indirmeyi sağlayacak. Firefox, bunun yanında yeni QR kod okuyucusu ile birlikte gelecek, kullanıcıların bunun sayesinde ekstradan bir QR kodu okuyucu uygulaması kullanmasına gerek kalmayacak.

Bu güncellemeden önceki sürümde olan, Youtube ve benzeri video platformlarında videonun durdurulmasında bile sesin gelmeye devam etmesine sebep olan bir hata yeni güncelleme ile birlikte giderilmiş oldu. Bunun yanı sıra Firefox 8.0 kullanıcıları adres çubuğunu harici klavye ile birlikte de kontrol edebilme şansına sahip olacaklar. İlk olarak ABD ve Almanya’da kullanıma sunulacak olan Firefox 8.0, kısa bir süre sonra da tüm dünyada kullanıma açılacak.

  Apple İOS 6.1 Tüm Dünyada Sıkıntıların Kaynağı Haline Geldi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status