Firefox OS İşletim Sistemli ZTE Open Modeli eBay’da Yok Sattı

Firefox OS İşletim Sistemli ZTE Open Modeli eBay’da Yok Sattı

Global Akıllı Telefon Pazarına sunulmayan ancak ilginç bir pazarlama tekniği ile Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de satışına başlanılan ZTE Open modeli stokların tüketmesine sebep oldu. ZTE firması tarafından pazara sürülen ilk Firefox OS İşletim Sistemine sahip olan ZTE Open modeli eBay üzerinden satışa sunuldu ve stoklar kısa sürede tükendi. Henüz bir başarısı olmayan, ilk sürümü […]


Global Akıllı Telefon Pazarına sunulmayan ancak ilginç bir pazarlama tekniği ile Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de satışına başlanılan Open modeli stokların tüketmesine sebep oldu.

firması tarafından pazara sürülen ilk İşletim Sistemine sahip olan Open modeli eBay üzerinden satışa sunuldu ve stoklar kısa sürede tükendi.

Henüz bir başarısı olmayan, ilk sürümü olması sebebiyle çok fazla alıcı bulamayacağı düşünülen ZTE Open ve sistemleri bir anlamda oldukça iyi bir başlangıç yapmış oldular.

ABD için 80 Dolar, İngiltere için de 60 Sterlin fiyat biçilen ve teknoloji noktalarına dağıtılmadan direkt olarak Ünlü Açık Arttırma Sitesinden satışa sunulan ZTE Open modeli pek ümit veren bir model olmadığı için sınırlı sayıda üretilmişti.

  Android ve Samsung Mobil Pazarda Açık Ara Lider
Firefox OS İşletim Sistemli ZTE Open Modeli eBay’da Yok Sattı
İşletim Sistemli ZTE Open Modeli eBay’da Yok Sattı

Verilen bilgilere göre ZTE firması ABD’de de 985 Adet, İngiltere’de ise 990 adetlik bir satış gerçekleştirmiş durumda. Totalde ise 1975 adetlik ZTE Open modeli tükenmiş.

Beklenmeyen bir ilgi ile karşılaşan ZTE Open temel anlamda Uygun Fiyatı ve pazara yeni çıkan Firefox İşletim Sistemine duyulan meraktan kısa sürede tükenmiş gibi görünüyor. Bakalım ZTE bu durum karşısında ne zaman yeni ürünleri pazara sürecek.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status