Firefox OS , Panasonic TV Serisinde Can Bulacak

Firefox OS , Panasonic TV Serisinde Can Bulacak

Pazara biraz geç giriş yapan ve adını çok fazla model ile duyurmayan Firefox OS İşletim Sistemi şimdilerde kendisini Akıllı TV alanına adamış durumda. MWC 2015 fuarında görücüye çıkan Firefox OS TV serisini Panasonic Akıllı TV modeli üzerinden kullanıcılarına ulaştırmaya başlayacak gibi görünüyor. Samsung cephesinin bu sene Tizen OS İşletim Sistemi ile Akıllı TV serisine geçmesi […]yorumlar.net

Pazara biraz geç giriş yapan ve adını çok fazla model ile duyurmayan şimdilerde kendisini Akıllı TV alanına adamış durumda.

MWC 2015 fuarında görücüye çıkan TV serisini Panasonic Akıllı TV modeli üzerinden kullanıcılarına ulaştırmaya başlayacak gibi görünüyor.

Samsung cephesinin bu sene ile Akıllı TV serisine geçmesi beklenirken kanadı geçtiğimiz sene WebOS ile bu alana girmişti.

Apple ise Apple TV serisi ile biraz daha farklı bir alandan Televizyon Sektörüne giriş yapmıştı.

Firefox OS, Panasonic TV Serisinde Can Bulacak
, Panasonic TV Serisinde Can Bulacak

 

Firefox OS ile Panasonic Güç Birliği Yapacak

Akıllı Telefon ve Tablet PC modellerinde az da olsa seçenek sunmaya başlayan Firefox OS ne yazık ki Türkiye Pazarında henüz kendisini vaz edememiş durumda.

Bu sebeple de 2015 yılındaki Panasonic TV Modelleri ile Firefox OS İşletim Sistemi Türkiye Pazarı için de Firefox OS’u görme adına iyi bir çalışma olacaktır.

ShiftDelete.Net Ekibi tarafından MWC 2015 fuarında görüntülenen Firefox OS destekli Panasonic TV serisine bir göz atalım isterseniz.

 

  Firefox OS Kullanan İlk Akıllı Telefon ZTE Open Modeli Satışa Çıkıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status