Fiyatı İle Bizi Bizden Alan Vertu Aster P 2018 Tanıtıldı, Teknik Özellikleri Belli Oldu

Uzunca süredir batmak ile batmamak arasında kalan Vertu firması yıllar sonra yine fiyatı ile çokça konuşulacak Vertu Aster P 2018 modeli ile karşımıza çıktı.

Hakan UZAN tarafından satın alınan Lüks Telefon Üreticisi Vertu Çin’de yaptığı lansman ile yeni Akıllı Telefonu Vertu Aster P 2018 modelini duyurdu.

Tasarım anlamında Vertu Çizgilerini taşımaya devam eden modelin özellikle Malzeme Kalitesi ve Lüks Anlayışı ile cebinde ciddi parası olanlara hitap etmesi bekleniyor.

Normal kullanıcı ise yine cihaza epey uzaktan bakıyor olacak.

 

Vertu Aster P 2018

 

İngiltere’de El Yapımı Olarak Üretilecek

Vertu firması normalde Çin merkezli TCL Şirketi ile üretim ortaklığı konusunda anlaşmış olsalar da Vertu Aster P 2018 modeli Vertu Mühendisleri tarafından İngiltere’de üretilecek.

Bilindiği üzere Vertu cihazlarının her birini farklı bir mühendis üretiyor ve cihazın üzerine de kendi imzasını atarak aslında her tüketiciye bir üretici tarafından üretilmiş cihaz satılıyor.

 

 

Vertu Aster P 2018 – Teknik Özellikler

Cihazın Seviye 5 Titanyum Çerçeveye ve 133 Karat Tek Parça Safir Kristal Cama sahip olan cihaz oldukça sağlam bir kasa ile kullanıcı karşısına çıkacağını belirtelim. Hatta Titanyum Kasa ve Safir Cam ile pazarın en dayanıklı Akıllı Telefonlarından birisi olacağını en baştan belirtmiş olalım.

Arka kısımda ise Timsah ve Kertenkele Derisi ile yapılan deri kaplamalar kendisine yer bulmuş durumda.

Cihazın yan kısmında bulunan Yardım Tuşu malzeme olarak Yakut’tan imal edilmiş durumda. İlgili tuşa bastığınızda ise 7/24 Aktif bir danışman tarafından karşılanıyorsunuz.

Telefonun arka kısmında kanat şeklinde açılan iki kapak mevcut. Kapakların altında üretimi yapan mühendisin imzası yer alırken ilgili yerlerde Sim Kart Modülü kendisine yer bulmuş durumda.

4.9 inçlik AMOLED yapıda bir ekrana sahip olan cihazın ekran çözünürlüğü ise FULL HD. SnapDragon 660 serisi bir işlemciden güç alan cihazda 6 GB Ram Bellek ve 128 GB Dahili Depolama Alanı yer alıyor.

Arka kısımda 20 MP değerinde bir kamara kullanılan cihazın ön kısmında ise 12 MP değerinde bir kamera kendisine yer bulmuş durumda.

Android 8.1 İşletim Sistemine sahip olan Vertu Aster P 2018 modeli 3.200 mAh’lik bir bataryaya ve Quick Charge 3.0 desteğine sahip.

 

Vertu Aster P 2018 Akıllı Telefon

 

Vertu Aster P 2018 – Satış Fiyatı

Muhtemelen ülkemizde de birkaç zengin tarafından alınacak olan Vertu Aster P 2018 modelinin satış fiyatı şu şekilde duyuruldu.

  • Vertu Aster P 2018 – Düz Model – 5.160 Dolar
  • Vertu Aster P 2018 – Altın Kaplama – 14.000 Dolar

Ayrıca isteğe bağlı olarak cihaza farklı mücevherler ekletebilirsiniz. Bu durumda fiyatta değişiklikler olacaktır.

Fiyatı İle Bizi Bizden Alan Vertu Aster P 2018 Tanıtıldı, Teknik Özellikleri Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir