Flappy Bird Oyunu Ağustos’ta Sevenleri İle Buluşacak

Flappy Bird Oyunu Ağustos’ta Sevenleri İle Buluşacak

Geçtiğimiz aylarda Google Play ve AppStore üzerinden yayınlanan ve bir anda yıldızı parlayan Flappy Bird Oyunu yapımcısı tarafından nedensiz bir şekilde geri çekilmişti. Günlük 50.000 dolar reklam gelirine ulaştığı iddia edilen Flappy Bird oyununun sebepsiz yere geri çekilmiş olması birçok oyun severin tepkisine sebep olmuştu. Dong NGUYEN isimli yapımcı tarafından hiçbir açıklama yapılmadan geri çekilen […]


Geçtiğimiz aylarda Google Play ve AppStore üzerinden yayınlanan ve bir anda yıldızı parlayan Flappy Bird Oyunu yapımcısı tarafından nedensiz bir şekilde geri çekilmişti.

Günlük 50.000 dolar reklam gelirine ulaştığı iddia edilen Flappy Bird oyununun sebepsiz yere geri çekilmiş olması birçok oyun severin tepkisine sebep olmuştu.

Dong NGUYEN isimli yapımcı tarafından hiçbir açıklama yapılmadan geri çekilen oyunun CNBC tarafından yapılan açıklamaya göre 2014 Ağustos ayında yeniden Google Play Store ve AppStore üzerinden indirilebilir hale geleceği belirtildi.

Üzerinde geliştirmeler yapılan Flappy Bird Oyununun özelliklerinde geliştirmeler yapan Üreticinin oyuna Çoklu Oyuncu Desteği eklediği, Yeni modlar ve görseller ile zenginleştirdiği ve Telifli çalışmaların yenileri ile değiştirildiği bilgisi verildi.

  Flappy Bird Neden Marketlerden Çekildi?
Flappy Bird Oyunu Ağustos’ta Sevenleri İle Buluşacak
Flappy Bird Oyunu Ağustos’ta Sevenleri İle Buluşacak

Super Mario’nun üreticisi Nintendo firmasının da aralarında bulunduğu birçok firmanın Oyun Üreticisine bazı görseller sebebiyle telif davası açtığı iddiaları oyun marketlerden kaldırıldığında basına yansımıştı.

Bakalım Yeni Flappy Bird oyunu ne kadar başarılı olacak ve henüz Oyun Yapımcısı Dong NGUYEN tarafından bir açıklama yapılmayan oyun gerçekten 2014 Ağustos ayında pazara çıkacak mı?

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status