Flappy Bird Oyununun Kardeşi Swing Copters Yayınlandı

Flappy Bird Oyununun Kardeşi Swing Copters Yayınlandı

Zorluğu ve yaşadıkları ile oldukça sorunlu bir süreç geçiren ve dünya çapında tanınır bir oyun halini alan Flappy Birds oyununun yapımcısı söz verdiği gibi Swing Copters isimli yeni oyunu ile pazara çıktı. Flappy Birds oyunundaki zorluk seviyesini arttıran ve artık Oynanamaz bir oyun yaratmayı başaran Dong Nyguen oyun yazarı bu oyunu ile de oldukça büyük […]


Zorluğu ve yaşadıkları ile oldukça sorunlu bir süreç geçiren ve dünya çapında tanınır bir oyun halini alan Flappy Birds oyununun yapımcısı söz verdiği gibi Swing Copters isimli yeni oyunu ile pazara çıktı.

Flappy Birds oyunundaki zorluk seviyesini arttıran ve artık Oynanamaz bir oyun yaratmayı başaran Dong Nyguen oyun yazarı bu oyunu ile de oldukça büyük bir kazanç elde edecek gibi görünüyor.

Android Market ve İOS Store üzerinden Ücretsiz olarak indirilen, oyun içindeki reklamlar ile kazanç sağlayan, isteyen kullanıcılara da 1.99 TL karşılığında oyun içi satın alma ile reklamları kaldırmayı öneren Swing Copters oyunu zorluk seviyesi ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Swing Copters
Swing Copters

Swing Copters İle Kırılamayan Rekorlara Hazır Olun

Türkiye ve Dünyada oldukça büyük bir indirme sayısına ulaşmayı başaran Swing Copters oyunu oynanabilirlik noktasında ise kullanıcıların saçlarını başlarını yoldurma yoluna gidiyor.

Yapı olarak çok kolay bir mantığa sahip olsa da kontrollerin zorluğu ve oyunun hiçbir mantık içermemesi Swing Copters Oyununu oynanabilir oyunlar listesinde sonuncu sıraya koyuyor.

Ancak yine de ben inadım diyorsanız o zaman Swing Copters Oyununu indirip oynamaya çalışın.

Dong Nyguen
Dong Nyguen

Swing Copters Oyunu Android ve İOS İndirme Linkleri

 

Google Play Store Uygulama Sayfası

 

Apple Store Uygulama Sayfası

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status