Flextra Kart Nedir? Kimlere Verilir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Flextra Kart Nedir? Kimlere Verilir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Flextra Kart, Yapı Kredi Bankası (YKB) tarafından Koç Holding bünyesinde çalışan personeller için hazırlanan Ön Tanımlı Limite sahip bir tür Banka Kartıdır.


Yapı Kredi Bankası (YKB) tarafından Koç Holding bünyesinde çalışan personeller için hazırlanan Ön Tanımlı Limite sahip bir tür Banka Kartıdır.

Bu kart daha öncesinde anlaşma yapılmış kurumlarda Koç Grubu Çalışanlarına ekstra indirimler sunan, ekstra kampanyalardan yararlanmalarını sağlayan bir karttır.

Normal Kredi Kartından farklı olarak çalışan yapı olarak önceden bir limit tanımlaması yapılan Banka Kartı mantığı ile çalışmaktadır.

 

Flextra Kart

 

Flextra Karta Nasıl Sahip Olabilir siniz?

Dediğimiz gibi Koç Grup Bünyesinde çalışıyor olmanız gerekiyor.

Eğer Koç Grup Bünyesinde çalışıyorsanız adınıza otomatik olarak Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanıp gönderiliyor.

 

Flextra-Kart-Nedir

 

Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Word Kart Üyesi İşyerlerinde otomatik olarak alışveriş yapan kişilere %5 oranından başlayan indirimler sunan bir anlamda personelin Daha Uygun Fiyata Alışveriş yapması için Koç Grubu tarafından finanse ediliyor.

Zamanla farklı birimlere dağıtımı yapılmaya başlanılan son dönemde birçok çalışana ulaştırılmayı başarmış bir Özel Banka – Kredi Kartı sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu süreçten sonra da büyük ihtimalle Koç Holding birçok nokta ile anlaşma yaparak ciddi bir işlem hacmi, yaratacak ve kullanıcılarına ciddi indirimler sağlayacaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status
felis Donec Nullam fringilla venenatis tristique Donec