Flextra Kart Nedir? Kimlere Verilir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Flextra Kart, Yapı Kredi Bankası (YKB) tarafından Koç Holding bünyesinde çalışan personeller için hazırlanan Ön Tanımlı Limite sahip bir tür Banka Kartıdır.

Bu kart daha öncesinde anlaşma yapılmış kurumlarda Koç Grubu Çalışanlarına ekstra indirimler sunan, ekstra kampanyalardan yararlanmalarını sağlayan bir karttır.

Normal Kredi Kartından farklı olarak çalışan Flextra Kart yapı olarak önceden bir limit tanımlaması yapılan Banka Kartı mantığı ile çalışmaktadır.

 

Flextra Kart

 

Flextra Karta Nasıl Sahip Olabilir siniz?

Dediğimiz gibi Koç Grup Bünyesinde çalışıyor olmanız gerekiyor.

Eğer Koç Grup Bünyesinde çalışıyorsanız Flextra Kart adınıza otomatik olarak Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanıp gönderiliyor.

 

Flextra-Kart-Nedir

 

Flextra Kart Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Word Kart Üyesi İşyerlerinde otomatik olarak alışveriş yapan kişilere %5 oranından başlayan indirimler sunan Flextra Kart bir anlamda personelin Daha Uygun Fiyata Alışveriş yapması için Koç Grubu tarafından finanse ediliyor.

Zamanla farklı birimlere dağıtımı yapılmaya başlanılan Flextra Kart son dönemde birçok çalışana ulaştırılmayı başarmış bir Özel Banka – Kredi Kartı sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu süreçten sonra da büyük ihtimalle Koç Holding birçok nokta ile anlaşma yaparak ciddi bir işlem hacmi, yaratacak ve kullanıcılarına ciddi indirimler sağlayacaktır.

Flextra Kart Nedir? Kimlere Verilir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir