Flextra Kart Sahiplerine Bimeks’te %5 Ekstra İndirim

Flextra Kart Sahiplerine Bimeks’te %5 Ekstra İndirim

Yapı Kredi Bankası (YKB) tarafından Koç Holding Çalışanlarına özel olarak hazırlanan Flextra Kart sahiplerine Bimeks’te yapacakları Teknoloji Alışverişlerinde %5 Ek İndirim sağlanacak. Firmaya Özel olarak hazırlanan Flextra Kart normal bir banka kartı gibi işlem görecek olup Flextra Kart Sahipleri herhangi bir Bimeks Mağazasından alışveriş yaptığı an Tek Çekim İşlemi ile ödeme yapması durumunda %5 Ek […]


Yapı Kredi Bankası (YKB) tarafından Çalışanlarına özel olarak hazırlanan sahiplerine Bimeks’te yapacakları Teknoloji Alışverişlerinde %5 Ek İndirim sağlanacak.

Firmaya Özel olarak hazırlanan normal bir banka kartı gibi işlem görecek olup Sahipleri herhangi bir Bimeks Mağazasından alışveriş yaptığı an Tek Çekim İşlemi ile ödeme yapması durumunda %5 Ek İndirim Kazanmış olacak.

Bunun yanında Bimeks tarafından sağlanan Kampanyalar, BiPara ve diğer indirimlerde geçerli olacak.

Kampanya için şu aşamada herhangi bir Süre Kısıtlaması getirilmemiştir. Sahipleri diledikleri zaman Bimeks %5 İndirim imkânından faydalanabileceklerdir.

Flextra Kart

Nedir?

Flextra Kart Yapı Kredi Bankası ve tarafından yapılan bir anlaşma ile ortaya çıkan bir Hediye Kart Sistemidir.

7250 çalışanına dağıtılan bu kart ile Çalışanlarına özel İndirim ve Kampanyalar sunulması amaçlanmaktadır.

Dışarıdan erişime kapalı olan ve tarafınsan sadece belirli kademe ve görevdeki personele dağıtılan kartlar ile Bimeks gibi birçok firmadan %5 – %10 – %20 indirimler sunulmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Flextra Kart
Yapı Kredi Bankası Flextra Kart


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status