Fly Intruder IQ459 Serisinin Türkiye Satışı Başladı

İngiliz menşeli Meridian Group tarafından satışı gerçekleştirilen ve geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapan FLY firmasının Fly Intruder IQ459 isimli modeli de satışa sunuldu.

Fiyat Performans olarak oldukça başarılı bir satış grafiği sunması beklenilen Fly Intruder IQ459 modelini dilerseniz hızlı bir şekilde inceleyelim.

 

Dört Çekirdekli İşlemci, 13 MP Kamera

1.3 Ghz’lik 4 Çekirdekli MediaTek MTK6582 serisi işlemci ailesine sahip olan Fly Intruder IQ459 modelinde Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim Sistemi tercih edilmiş durumda.

Ancak firma tarafından gelen ilk bilgilere göre yurtdışında FLY Evo Chic 2 ismi ile satılan, ülkemizde ise Fly Intruder IQ459 ismi ile satışa sunulan modele Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi gönderilmiş durumda. Türkiye’de ürün satışa sunulduğu süreçte güncellemelerde cihazlara yüklenmiş durumda.

Beyaz ve Mavi Gri renk seçeneklerine sahip olan Fly Intruder IQ459 modelinin 5 inçlik 1280*720 piksel değerinde IPS tabanlı HD bir ekrana sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Üründe Kapasitif Ekran tercih edilmiş durumda.

Yurt dışındaki modelde1 GB Ram Bellek ve 4 GB gibi oldukça yetersiz bir Dâhili Depolama Alanı konumlandırılan ürünün ülkemizdeki serisine ise 1 GB Ram Bellek ve 16 GB Dahili Depolama Alanı konumlandırılmış durumda. Micro SD Kart ile +32 GB daha eklenebilen model de OTG üzerinden USB bağlantısı da mümkün.

13 MP Arka Kamera ve 5 MP Ön Kamara değerine sahip olan Fly Intruder IQ459 modelinin Arka Kamerası ile Full HD Video çekme özelliğine sahip olduğunu ve Flaş ile Dijital Zoom detaylarının da cihazda bulunduğunu belirtelim.

Fly Intruder IQ459
Fly Intruder IQ459

Bekleme Modunda Çift Sim Kart

Aynı anda iki sim kartı birden destekleyen cihazın destek sistemi aynı anda bekleme sistemi üzerine kurulu. Bu sebeple de telefonlar birisi ile görüşme yapılırken diğer hat kendisini kapalı olarak gösteriyor.

Bluetooth 4.0 sürümüne sahip olan modelde ayrıca FM Radyo, A-GPS, Wi-Fi, HSDPA+ (21 Mbps) gibi birçok bağlantı özelliği de dâhili olarak cihazla beraber geliyor.

Bekleme modunda 430 saatlik bir batarya dayanım süresine sahip olan cihazın Konuşma modunda ise 17 saat kadar dayandığını belirtelim. Tabi ki bu süreler kullanım sürecinde değişecektir.

Fly Intruder IQ459  Türkiye Satış Fiyatı
Fly Intruder IQ459 Türkiye Satış Fiyatı

Fly Intruder IQ459 Modeli 699 TL’den Satışta

Teknoloji Mağazalarında satışına başlanılan Fly Intruder IQ459 modelinin 699 TL gibi uygun bir fiyattan satışa sunulduğunu belirtmekte fayda var.

Fiyat – Performans ürünü arayan ve illa bilindik bir marka olsun diye direnmeyenler için Fly Intruder IQ459 modeli oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Fly Intruder IQ459 Serisinin Türkiye Satışı Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir