Foldio Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Foldio 360 ve Halo Bar gibi Foldio Ürünleri için hazırlamış olduğunuz Foldio Kullanıcı Yorumları sayfası üzerinden Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri bir araya topluyor olacağız.

Foldio markası tarafından üretilen ve ülkemizde de 3e1a.com adresi üzerinden satışına başlanılan Foldio Ürünleri özellikle Ürün Çekimi yapacak olan kullanıcılar için birbirinden özel çözüm önerileri sunuyor.

Biraz daha işin profesyonel tarafının ön plana çıkarıldığı Foldio Ailesinden alacağınız ürünler ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruları, Foldio Kullanıcı Yorumları ve ürünler ile alakalı sorun ve şikâyetlerinizi bu sayfa üzerinden yanıtlamaya çalışıyor olacağız.

 

Foldio Ürün Çadırı Boyutları

 

Foldio Ürünleri Hakkında Genel Bilgiler

Foldio markasına ait olan ve ülkemizde resmi olarak satışı yapılan ürünler hakkında kısa kısa bazı bilgiler verelim istedik.

Ürünlerle alakalı daha fazla detaya direkt olarak kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Youtube Sayfamız üzerinden de yapılacak olan incelemeleri takip edebilirsiniz.

 

Ülkemizde Hangi Foldio Ürünleri Satışta?

Foldio markasına ait olan ve 3e1a.com adresinde Resmi Türkiye Garantili olarak satışı yapılan bazı Foldio ürünleri aşağıdaki gibidir.

 

  • Foldio360 Smart Turntable 360 Derece Ürün Çekimi
  • Foldio3 Stüdyo Ürün Çekim Çadırı
  • Foldio2 Stüdyo Ürün Çekim Çadırı
  • Foldio1 Stüdyo Ürün Çekim Çadırı
  • Halo Bar (Foldio3 Uyumlu) Ayarlanabilir Sürekli Işık
  • Foldio2 Yedek Arka Fon Set 4 Renk (Beyaz, Gri, Siyah, Yeşil
  • Foldio360 için Extender Taban 40cm – 36cm
  • Masaüstü Mini Tripod Çok Fonksiyonlu

 

Foldio Full Set

 

Foldio Çadır Modellerinin Boyutları Ne Kadar?

Foldio ailesinin çadır serisinde 3 farklı model mevcut. Foldio3 ailesi en büyük çadır modeli iken Foldio1 modeli en küçük boyutlara sahip çadır modeli.

Çekimini yapacağınız ürünün boyutuna göre çadır seçenekleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

ModelBoyut (Genişlik x Yükseklik x Derinlik)
Foldio362,5 x 64 x 55 cm
Foldio238 x 38 x 38 cm
Foldio126 x 26 x 26 cm

 

Foldio 360 Nedir? Ne İşe Yarar?

Foldio 360 adı verilen cihaz tam olarak ürünlerin çekimi için kullanılan, mobil uygulama üzerinden kumanda edilebilen, üzerine konulan ürünün 360 derece fotoğraf veya videosunu çekebileceğiniz bir stant olarak adlandırılabilir.

Özellikle ürün çekimlerinde GIF formatında 360 derecelik fotoğraflar sunması sayesinde e-Ticaret Siteleri tarafından sıkça kullanılan ürünlerden bir tanesidir.

 

Foldio Kolay Taşınabilir

 

Halo Bar Nedir? Ne İşe Yarar?

Halo Bar adı verilen cihaz temel olarak bir sabit ışık kaynağıdır.

Foldio3 modeli ile uyumlu olan bu ışık özellikle ürün çekimlerinde yetersiz kalan ışık miktarını elle ayarlayabilmek ve çekimi yapılan ürün ile arka planı kesin olarak ayırabilmek adına kullanılan bir üründür.

 

Foldio Kullanıcı Yorumları

Foldio markasına ait ürünlerden birisine ya da birden fazlasına sahip iseniz ürünler ile alakalı olarak Olumlu ya da Olumsuz görüşlerinizi bizlere YORUM sekmesi üzerinden aktarabilirsiniz.

Foldio Kullanıcı Yorumları şeklinde gelecek olan tüm yorumlarda elimizden geldiğince cevap vermeye ve sizlere destek olmaya çalışıyor olacağız.

 

Foldio Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Foldio markasına ait bir ürünü satın almadan önce aklınıza takılan soruları, satın aldıktan sonra da cihazla alakalı soru, sorun, şikâyet ve önerilerinizi yine YORUM sekmesi üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Gerek bizler gerekse de Foldio Türkiye ekibi tarafından sizlere her türlü destek sağlanmaya çalışılacaktır.

Foldio Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir