Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Instagram Uygulaması Çıktı (Android Uygulaması)

Apple İOS İşletim Sistemi altında oldukça başarılı bir dönem geçiren ve yüz binlerce kişi tarafından indirilen Fotoğraf Düzenleme Aracı Instagram artık Android İşletim Sistemi içinde üretilmeye başlandı.

Yazılımcı firma tarafından bir süredir çalışmaların devam ettiği Android 2.2 ve üzeri cihazlar için özel olarak hazırlanan Instagram kıs sürede indirilebilir hale geldi ve kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Android 4.0 tarafından desteklenen tuşsuz yapıya da uyumlu olarak sunulan Android Instagram yazılımı çektiğiniz fotoğraflar ile dilediğiniz gibi oynamanıza imkan sağlıyor. Ayrıca oynama yaptığınız fotoğrafların Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılmasına da yardımı oluyor.

Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirilen yazılım içerisinde bulunan değişik çalışmalar ile kullanıcıyı oldukça eğlendirebiliyor. Aynı zamanda birçok ek paket ve yazılım ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.

 

Yazılımı indirmek için Google Play Market (Android Market) sistemini kullanabilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Android Instagram Uygulaması
Android Instagram Uygulaması

Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Instagram Uygulaması Çıktı (Android Uygulaması)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir