Fotoğraflarınızın Arka Planını Silen Online Dekupe Sitesi Remove.bg

Teknik adıyla Dekupe işlemi yapan yani sizin fotoğrafınızı arka plandan ayrıştıran ve bu işi oldukça başarılı bir şekilde yapan Remove sitesini bugün sizlere tanıtacağız.

İster grafik tasarımı üzerine çalışmalar yapın isterseniz de kendinizin veya sevdiklerinizin fotoğrafları ile küçük görseller oluşturun fark etmez. Remove.bg isimli site size tam da istediğiniz gibi arka plandan ayrıştırılmış görseller sunmayı başarıyor.

Ücretsiz ve Ücretli versiyonları bulunan sitede eğer ücretsiz versiyonu seçerseniz size çıktı olarak nispeten küçük bir görsel sunulmuş oluyor. Ücretli versiyona geçiş yaparsanız tam boyda çıktılar alabiliyorsunuz. Bu arada sitenin 4K çözünürlüğüne kadar size çıktı verebildiğini de belirtmemiz gerek.

Çıktılarınızı arka plansız olarak sunduğu için size sunulan görselin uzantısı direkt olarak .png oluyor. Sizden indirme işlemini yaparak ilgili görseli nerede kullanmak istiyorsanız direkt orada kullanabiliyorsunuz.

Sizde gerek profesyonel anlamda gerekse de kişisel işlemleriniz için ilgili siteyi kullanabilirsiniz. Siteye Ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

 

Dekupe İşlemi - Remove.bg

Fotoğraflarınızın Arka Planını Silen Online Dekupe Sitesi Remove.bg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir