Foxconn iPhone Üretiminde Zorda

Foxconn iPhone Üretiminde Zorda

Apple firmasının en fazla talep gören ürünü olan ve pazarda özellikle iPhone 5 ile büyük bir satış patlaması yaşayan modelinin üretildiği Çin merkezli Foxconn firması siparişleri yetiştirmekte zorlanıyor. Malzeme noktasında sıkıntılar yaşadığı için üretim bandında aksamaların yaşandığı Apple iPhone 5 modeli bu seferde fabrikalarda sıkıntılı bir sürecin başlamasına neden olmuş durumda. Foxconn Başkanı Terry GOU […]


firmasının en fazla talep gören ürünü olan ve pazarda özellikle ile büyük bir satış patlaması yaşayan modelinin üretildiği Çin merkezli firması siparişleri yetiştirmekte zorlanıyor.

Malzeme noktasında sıkıntılar yaşadığı için üretim bandında aksamaların yaşandığı modeli bu seferde fabrikalarda sıkıntılı bir sürecin başlamasına neden olmuş durumda.

Başkanı Terry GOU üretiminde sorunlar yaşadıklarını, fabrikaların tam kapasite çalışmalarına rağmen sipariş yetiştirmekte zorlandığını belirtti.

Kısacası Apple yakın dönemde üretim bandında sıkıntı yaşamaya devam edecek gibi görünüyor. Önce LG ve Sharp firmalarından aldıkları ekranlarda sıkıntı yaşayan ve üretimi yavaşlatan firma şimdi de satışların artması karşısında stok yetiştirmekte zorlanıyor.

  Turkcell Sözleşmeli Apple iPhone 5 Cihaz Kampanyası ve Detayları
Foxconn iPhone Üretiminde Zorda
iPhone Üretiminde Zorda

Bakalım iPhone 5 ne kadarlık bir satış rakamına ulaşmayı başarabilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status