Full HD Ekran ve Dört Çekirdekli Nokia Lumia Bandit Serisi Yolda

Full HD Ekran ve Dört Çekirdekli Nokia Lumia Bandit Serisi Yolda

tarafından pazara sunulan İşletim Sistemine sahip serisinde bugüne kadar Full HD Ekran veya Dört Çekirdekli İşlemci ile hiçbir model karşımıza çıkmamıştı.

Bunun temelinde yatan sebep ise pazara yeni çıkan İşletim Sisteminin bu iki önemli detaya destek sağlamaması idi. Ancak artık yavaş yavaş oturmaya başlayan WP8 ile beraber ailesi de büyümeye başlayacak gibi görünüyor.

Bandit veya Nokia Bandit kod adıyla pazara sızdırılan yeni model ile .1 İşletim Sistemi kullanılarak Full HD ve Dört Çekirdek İşlemcili ilk modeli pazara sürülecek gibi görünüyor.

Tablet – Telefon serisinde bir model olması beklenilen Bandit modelinin 6 inçlik Full HD ekran, SnapDragon 600 serisi Dört Çekirdekli bir işlemci, 20 MP değerinde bir arka kamera ve Polikarbonat dış kasa ile pazara sürülmesi bekleniyor.

Full HD Ekran ve Dört Çekirdekli Nokia Lumia Bandit Serisi Yolda
Full HD Ekran ve Dört Çekirdekli Bandit Serisi Yolda

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Samsung Galaxy Note 3, Sony Honami, HTC One Max ve LG Optimus G Pro gibi modellerin pazarda satışa girmeye başladığı bir süreçte Nokia firmasının da Tablet – Telefon serisinde bir model üretip pazarlaması hiçte hatalı olmayacaktır.

Bakalım Bandit veya Türkçe’ye çevrilmiş adı ile Nokia Lumia Haydut isimli model gerçekten pazara çıkacak ve iddiaları doğrulayacak mı?

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status